Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy fiatal srác felvehet...

Egy fiatal srác felvehet strandra fecskét?

Figyelt kérdés

Ki mit gondol, ha meglát egy fecskét viselő faszit a strandon? Mostanában főként nyíltan meleg srácokon látni, és ezért lehet ferdeszemmel néznének rám is, ha nem a barátnőmmel megyek strandra. Uszodában nem kérdés nyilván, de pl. Balaton parton?! 28F


Arra, hogy többet mutat meg, hát férfi vagyok, szerintem mindenki tudja, hogy mi van a lábam között😂


A korotokat is megírnátok, köszi!



2023. márc. 20. 08:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
64%
arról nem beszélve hogy amit én meg mertem csinálni 10 évesen, ő most már nem meri (#17) és azért ez elég vicces :D
2023. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
65%

17,19.


Gondolom ti itt a “szexualitás” témakörben hencegtek a 20+ os farkatokkal.

Itt meg szégyellitek, hogy férfiak vagytok.

Sőt a combikátokat is dugdossátok, hát hogy néz már ki egy férfi test!

Igaz?

2023. márc. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
75%

Ez a fecske ciki dolog az, amit sosem tudtam megérteni, bele se vagyok képes gondolni.

Bezzeg a női tangás pcsákat nyugodtan lehet mindenki arcába tolni, ha szép, ha nem, de egy rendes férfi fürdőnadrág az gáz. De miért? Egyébként ezek a full tapadós boxerszerű fazonok szerintem sokkal magamutogatóbbak, mint egy sima fecske.

A gyerekek meg érdekes módon felnőttek 2000-2005 előtt is, mikor mindenki fecskében járt évtizedekig és nem lettek ilyen aberrált szerencsétlenek sem, mint a mai generáció, akinek már közszeméremsértés, ha valaki a zuhanyzóban meztelenül tusol (ugyanakkor a neten kitolni a csecset meg feszíteni a csíktangás bikiniben teljesen rendben van).

2023. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
75%

23as jól mondja

27 éves vagyok de azt veszem észre hogy ha a férfi zuhanyzóban rendesen letusolok már mutogatósként néznek rám

Pedig anno ebből nem csináltunk ügyet koliba se meg tesi zuhanyzóban se

2023. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
64%

Én is teljesen egyetértek a 23-al, teljesen igaza van.

22-es voltam.

2023. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Én csak annyival egészíteném ki a 23-ast, hogy a 90-es évek végén, 2000-es évek elején voltam kamasz, gimnazista korú. És nálunk már akkor is tapadós százas úszógatyák voltak divatban. Kb akkor jöhettek be, kezdett elterjedni ez a fazon. A fecskét inkább a felnőttek, idősebb korosztály hordta. Amikor szinte mindenki fecskét hordott, az a 80-es évek, 90-es évek legeleje. De ekkor egészen kisgyerek voltam, csak halvány emlékeim vannak.

A meztelenkedésről: nekünk annak idején tesi órán volt úszásoktatás is. Ahol persze át kellett öltözni és közös öltöző volt. Közös öltöző volt, egymás előtt vetkőztünk meztelenre. Nekem sincs ezzel bajom. Közös zuhanyzóban is simán tusolok mások előtt pucéran. Nem lát semmi csodát, neki is csak ugyanez van a lába között.

Pedig alapvetően elég gátlásos, szégyellős vagyok. De valahogy ilyen helyeken nekem ez természetes, nem zavar.

Fürdőgatyából meg szerintem hordjon mindenki olyat, ami saját magának tetszik. Sem a haza shorton, sem a fecskén nem botránkozom meg.

2023. ápr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
61%

Én is a hosszú boardshortokat preferáltam így 18 évesen, apukám mindig fecskét hordott. Mindig győzködött, hogy vegyek valami rövidebbet meg minden és egyszer tényleg kellett vennem egy fecskét a boarshortom alá, mert nem volt benne háló. Fel is húztam alá, de ketten ahogy mentünk strandolni apukámmal és odaértünk elkezdte nekem, hogy vegyem csak le /mivel alapból hidegebb volt és hogy be sem mehetnék így, mert lassasn szárad meg a két gatya/. Végül rávett /és mivel csak ketten voltunk/, beadtam a derekam. Úgy éreztem magam, mintha meztelen lennék. De bátorított, hogy felesleges szégyenlősködöm és sokkal praktikusabb. Egy ideig még takargattam is magam de mondta, hogy férfi vagyok, bizony valamennyire dudorodni fog.


Ebből az egészből csak az a lényeg, hogy azóta is azt hordok, ha ketten vagyunk valahol. Már meg sem kell krédeznie, hogy levetem e. Sokkal praktikusabb. Az úszás a boardshorthoz képest teljesen más benne. Sokkal szabadabb vagy benne és kényelmesebb. Szóval, csak bátorság kell hozzá. Hajrá!

2023. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
91%
27es teljesen így vagyok vele én is, csak azzal a különbséggel hogy a boardshort alatt nem úszót hanem fecske alsógatyát hordok. Az ismerőseim is shortot vesznek strandra, valakin ugyanúgy van plusz alsógatya is. Bátorság nincs így én maradok inkább a saját verziómnál 🙂
2023. ápr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!