Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy fiatal srác felvehet...

Egy fiatal srác felvehet strandra fecskét?

Figyelt kérdés

Ki mit gondol, ha meglát egy fecskét viselő faszit a strandon? Mostanában főként nyíltan meleg srácokon látni, és ezért lehet ferdeszemmel néznének rám is, ha nem a barátnőmmel megyek strandra. Uszodában nem kérdés nyilván, de pl. Balaton parton?! 28F


Arra, hogy többet mutat meg, hát férfi vagyok, szerintem mindenki tudja, hogy mi van a lábam között😂


A korotokat is megírnátok, köszi!



2023. márc. 20. 08:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
78%
en lattam mar pasit tangaban is xd hordj olyat ami tetszik es kenyelmes aztan kesz
2023. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
71%
az az igazi uszógatya. próbálj már meg abba a hosszú bermudában úszni, amit szégyenlős kiskölykök vesznek fel, mert szegyenlik hogy nincsenek kiherélve. mit kell azon szégyellni hogy fiú vagy, és van valami a lábad között? komolyan aki szerint ez bu..zis miért nem egy liszteszsákban megy a strandra? miért kell a neopuritánokat utánozni?
2023. márc. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
#1 régen mennyi sérült gyerek volt, de tényleg. komolyan te egy barom vagy
2023. márc. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Hát sajnos tenyleg már csak a leszarom melegek hordják😅🤣
2023. márc. 21. 09:57
 15/28 anonim ***** válasza:
81%

Mégis miben mennél vízbe??

Ez kifejezetten oda való.

F.

2023. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

7!

“Olyan” helyekre gondolom azokat a nőket sem engedik be, akik falatka fürdőben vannak.

2023. márc. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
65%

Ahogy gondolod... és amiben jól érzed magad, azt vedd fel!

Én személy szerint még ha fizetnének érte, sem venném fel, azt a farokmutogató fecskés bugyi fazonút!

"Bírom", mikor valaki szándékosan eltúlozva a dolgokat ál-naívan csakis a végletekben gondolkozik: Tehát ha nem a bugyi fazon, akkor az csakis a vádliig érő bő gatya lehet...

Rendszeresen úszom évek óta. Oda sem a fecskéset veszem fel, hanem combközépig érő tapadósat. A legkisebb mértékben sem korlátoz az úszásban, mozgásban. Senki nem szólt még, hogy nem szabad ilyenben úszni. Gondolm ők sincsenek kitiltva a medencéből: [link]

Az enyém is ilyesmi, csak rövidebb.

Strandra inkább a lazább, vékony anyagú comb felső harmadáig érőket szeretem. A bajom nekem is, hogy a legtöbb, amit árulnak ennél hosszabb általában. Azt én sem értem, hogy a combot miért kell eldugni.

Sportolok, nem hájas a lábam, meg nem is visszeres, vagy ilyesmi... Az ilyesmi fazonúakat szeretem: [link] Ebben nem domborodik túlságosan semmi. Jó benne mozogni. A combom is le tud barnulni. Ha pl a strand és a szállás között kicsit többet kell a településen gyalogolni, akkor felveszek hozzá egy pólót és rövidnadrágnak is elmegy. Egy "bugyiban" a városban flangálni kicsit kellemetlen érzés lenne nekem. Ebben viszont nem gond.

2023. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
68%
#17 a 80-as években teljesen normális volt abban a "bugyiban" flangálni, és inkább az volt ciki amit most hordasz, mert az öreges volt. ha meg kimentél a strandról akkor felvettél egy pólót, vagy akár egy shortot, igaz a short is short volt, amit ma már egyikőtök sem merne felvenni
2023. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
18-es: csak azt nem vetted észre, hogy azóta eltelt vagy 40 év!
2023. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
64%
de, észrevettem. tök érdekes hogy mennyire változik az ízlés. régen senki nem szégyellte a cuccait, a fiúk menőnek tartották hogy szőrösödik odalent, most meg jaj meglátják! valamilyen szinten nevetséges. de ha tendencia folytatódik, akkor visszatérünk a klott gatyához, meg a 20-as évek teljes furdőruháihoz, arról nem beszélve hogy nem csak a muszlimok járatják csadorban a gyerekeiket hanem mindenki. persze nem tartunk még itt, de a 70-es evek szexuális forradalmából visszatérünk a puritán világba. szóval érdekes ezt megfigyelni
2023. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!