Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem találok a felnőtt...

Miért nem találok a felnőtt osztályon megfelelő ruhát?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, átlag magas 168cm vékony testalkatú, 50-55kg között szoktam lenni. A női ruhák nagyrésze nem áll jól, lóg rajtam, ezért rendszeresen kötök ki a gyerekosztályon, ahol a 12-16 éves korosztálynak szánt ruhák illenek pont rám. Viszont ezek nagyrésze meg kislányos/tinis. Kinézetre teljesen átlagos az alkatom, így nem értem ezt. Még annyi, hogy mellem meg fenekem nem nagyon van 😅
2023. márc. 26. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ennek az az oka, hogy eléggé soványka vagy. Szerintem ilyen magassághoz 57-58 kg alá nem kéne menni, nem valami egészséges már az annál kevesebb testsúly, de az 50 az mindenképp nagyon kevés.
2023. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
51%
Kérdés, hogy milyen üzletekbe jársz. Pl. H&M és hasonlókban a 45 kilómmal is simán van rám méret.
2023. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2es, akkor valószínū neked szerencsèsebb alkatod van. A H&M-ben felpróbáltam legalább négy farmerdzsekit a női osztályról, XS-es méreteket de mindegyik lógott rajta és nagyon előnytelenül állt. Aztàn àtmentem a gyerek osztàlyra (pedig mindenképpen nőiről akartam) ès a gyerek méret végre normálisan állt, így hát azt vettem meg...
2023. márc. 27. 20:56
 4/5 Metionin ***** válasza:
3. Nem tudom, most van raktam izom, így van pl. vállam meg fenekem de volt idő, amikor teljesen deszka voltam és az xs-es akkor is jó volt rám. De amúgy sokszor a gyerek méret szabása a kényelmesebb, pl. nadrágban nekem a felnőtt sokszor eláll derékban míg máshol jó, a gyerek meg derékban is passzos.
2023. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Ja meg most annyira divat az oversize, hogy sok xs-nek címkézett cucc is bő, azzal szopok rendesen.
2023. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!