Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van ugg csizmátok? Mit gondolt...

Van ugg csizmátok? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Csak mert úgy vennék egyet biztos jó meleg lesz télen meg nekem tetszik is csak az emberek nem gondolják csúnyának?


[link]


2010. okt. 7. 17:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hordd és vedd ha szeretnéd, de ettől még nőietlen és csúnya marad. Viszont ha neked tetszik szíved joga hordani, neked kell eldönteni mennyire zavar.
2010. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek, nem kizárt, hogy hamarosan beszerzek egyet :). Én már rég túltettem magam azon, hogy az emberek mit gondolnak, tedd Te is ezt, és azt viseld, ami Neked tetszik !!!


26/N

2010. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztató válaszokat :)
2010. okt. 7. 19:09
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen van, és imádom. :) Finom meleg. Amúgy sem illenek hozzám az ilyen csajos csizmák. Alapból nem olyan az öltözködésem, nem is áll jó, mivel duci vagyok. :)

11/L

2010. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem trendi. Meg kis különleges látványa van.

Én is vennék ilyet :)

2010. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nekem is nagyon tetszik, vedd meg nyugodtam . ki nem szarja le mások véleményét? a lényeg h te érezd jól magad benne!


én is venni fogok a télre :D

2010. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!