Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van ugg csizmátok? Mit gondolt...

Van ugg csizmátok? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Csak mert úgy vennék egyet biztos jó meleg lesz télen meg nekem tetszik is csak az emberek nem gondolják csúnyának?


[link]


2010. okt. 7. 17:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fasza nekem is tetszik.csak nem merném felvenni.de amúgy tetszik.
2010. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van és nagyon szeretem, tényleg jó meleg! :) Sokaknak nem tetszik, de engem nem izgat, az ő lábuk fázik nem az enyém ;D Szerintem vegyél!! :)
2010. okt. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy megvenném én csak az a baj vele, hogy sok ember szerint gusztustalan :/ de szerintem aranyos olyan mint egy medveláb:D Meg ennyi pénzért már megfontolandó, hogy megvegyem e... :(
2010. okt. 7. 17:32
 4/16 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik mert nem illik a stílusomhoz és nem is nőies.. de egyébként elvileg trendi.. de amúgy nem mindegy mit gondolnak az emberek?:)
2010. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

szerintem ha tetszik akkor vedd meg, és hord :)


én is ezt csinálom ;)

2010. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
:-)
2010. okt. 7. 17:42
 7/16 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik, nem illik a stílusomhoz. de ha neked tetszik, hordd nyugodtan!=)
2010. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nincs, és nem is hiányzik az életemből.

UGGly - azaz ronda. :D

2010. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem van egy fekete nem magassszáru és imádom:) kényelmes meleg stb:D nemérdekel hogy hülyének néznek szerintem se nőies de a stilusom se az:D

16l

2010. okt. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, de mindenképpen praktikusabb, mint azok a csizmák, amiket mostanában lehet kapni... Annyi talpuk van kb mint egy tornacipőnek, és nagyjából annyira is melegítenek. Úgyhogy hiába csúnya és nőietlen a szememben, mindenféleképpen praktikus, főleg kényelem, és persze egészség szempontjából.
2010. okt. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!