Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk ti tényleg ennyire...

Fiúk ti tényleg ennyire szeretitek a harisnyát?

Figyelt kérdés
Bocsi de most fel tűnt nekem hogy, ha ilyen vagy hasonló kérdés van ki írva, akkor több fiú férfi szól hozzá hogy, bizony ő szereti a harisnyát. Nekem ezzel nincsen semmi bajom félreértés ne essék nem azért írtam ki ezt a kérdést.

2023. ápr. 2. 08:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
78%
Én ezért hordok pamutot, azzal semmi macera nincs:)
2023. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
85%

#51 neked az jön be, nekem a nylon. De pl régebben vettem olyant ami a nylon és a pamut ötvözete, gumírozott elasztikus harisnya volt, tartós és kényelmes. Rég nem láttam.

Sajnos a téli pamutharisnyán kívül más nem elfogadott, pl aki nylonharisnyában érzi jól magát az pl jó időben sem tudja felvenni rövidnadrághoz, mert az emberek egyből ellenszenvvel néznék. Tapasztalat.

2023. ápr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
89%

Én nejlont és pamutot is hordok nadrág alatt hidegben. A nejlon akkor se túl meleg, ha bent vagyok, sőt elvezeti a nedvességet. A pamutot (ami valójában akril) pedig akkor szoktam felvenni, ha sokat kell baromi hidegben kint lenni. Erős északi szélben 8 órát kint lenni kifejezetten kellemes volt.


Rövidnadrághoz akár a nejlont, akár a pamutot az izgalom miatt veszem fel elsősorban. Olyankor az időjárás nem indokolná, csak érdekel az emberek reakciója.

2023. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
87%
És mi az emberek reakciója?
2023. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
82%
Nekem volt aki mondta extrém stílus. De más nem igazán. Mondjuk rosszat senki eddig.
2023. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
82%
Én igen. Most elég vacak idő van itt fel is vettem egyet:)
2023. máj. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
78%
Én is 50 den fekete terdnadraggal.. irany a piac
2023. máj. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
100%
nekem is sikerült rá vennem a barátomat, hogy hordjon..de nem igen tudja meg szokni csak nagyon hidegbe képes fel húzni….rajtam viszont imádja és követeli, hogy hordjak és húzzam fel magamon a mellem alá..így szeretem enis
2023. jún. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolso.. rövidnadrággal is megengednéd neki?? Milyen harisnyara tudtad rábeszélni?? Az en parom siman eljön velem barhova igy .az ö harisnyait hordom
2023. jún. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
100%
csak hosszúnadrág alatt képes hordani pamut vagy erősebb anyagút..a nylon nála kizárva..jó magasra érő derekút adok neki mindig, hogy ha már felveszi melegitsen fennt is..imádom rajta
2023. jún. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!