Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk ti tényleg ennyire...

Fiúk ti tényleg ennyire szeretitek a harisnyát?

Figyelt kérdés
Bocsi de most fel tűnt nekem hogy, ha ilyen vagy hasonló kérdés van ki írva, akkor több fiú férfi szól hozzá hogy, bizony ő szereti a harisnyát. Nekem ezzel nincsen semmi bajom félreértés ne essék nem azért írtam ki ezt a kérdést.

2023. ápr. 2. 08:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
82%

A sok hozzaszólást olvasva,azt a következtetést tudom lepődni,hogy egyre több férfi visel szívesen harisnyanadrágot. És ez nem a véletlen műve, mert nagyon praktikus,csak nem verik nagy dobra, meg a nadrág alatt hordják! Súlyos tévedés azt hinni,hogy csak a nők viselnek harisnyát!

Ha egy férfinak tetszik a harisnya,úgyis felveszi,mert bejön neki! Nem kell rögtön azt gondolni róla,hogy kicsit homis beállítottsága van! Ha tetszik,Istenem,hát hordja,egyébként sincs senkinek semmi köze hozzá! Lehet,megvan rá az oka!

Én csak a pamutharisnyanadrágot szoktam hordani,mert kiskoromban anyukám rászoktatott,hogy nemcsak lányok hordják,mlráadásul uniszex darab.

Például nekem tavaly novemberben volt egy balesetem,és a lábammal kellett járnom gyógytornára. A harisnyanadrágot nem vetettem le,de mondta is a tornász, hogy az nyugodtan maradhat rajtam!

Szóval nem értem miért baj,ha harisnyanadrágot hordanak a férfiak is?

Különben is egyre több srácot láttam már ,aki harisnyát vett fel futáshoz,vagy kerékpározáshoz.Tudom,szokatlan viselet a hímnemű embereken,de ezt el kell fogadni! Nem tiltja semmilyen törvény a viseletet!

2023. jún. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
47%

Mondjuk az a baj, hogy a harisnya egy nőknek szánt, női outfithez igazított ruhadarab, nem férfiaké, és ha ezerszer felteszi ugyan az az ember ezt a kérdést, akkor sem fognak tobzódni a férfiak, akik ezt hordják. Valószínűsíthető hogy bizonyos ilyen válaszok ugyan ahhoz az emberhez is tartoznak. A jégeralsó az férfiholmi, és meg is van mikor kell viselni. A női ruhadarabokat hagyjuk már meg a nőknek, annyi beteg dolog/fétis van már így is a világban.


"Különben is egyre több srácot láttam már ,aki harisnyát vett fel futáshoz,vagy kerékpározáshoz.Tudom,szokatlan viselet a hímnemű embereken,de ezt el kell fogadni! Nem tiltja semmilyen törvény a viseletet!"

Az nem női harisnya volt, megnyugtatlak, nyugodtan viseld, nem tiltja törvény, ez a fétised, nincs ebből gond, de undorító és visszataszító.

2023. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
84%
Ha egy férfi szeret harisnyanadrágot hordani akkor tegye azt! Senkinek semmi köze hozzá!
2023. jún. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
11%
Ha nincs hozzá közünk, akkor miért van itt kérdésként ? Kiváló szakemberek vannak, akik tudnak segíteni, mert ez minden, csak épp nem normális. Egy egészséges férfira rá nem húzol női cuccokat. Gondolom az ilyeneknek se családjuk, se asszonyuk semmi nincs.
2023. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
84%

Tisztelt utolsó!


Akkor most elmondanám neked,hogy régebben a kötött harisnyák csomagolására az volt írva,hogy Gyermek harisnyanadrág, meg Felnőtt harisnyanadrág. MI vonható le ebből? Az,hogy nem volt meghatározva,hogy férfi-nő,fiú-lány viselje! Vagyis UNISZEX ruhadarab volt,és ma is az!Erre varrjál gombot!Én is pamutharisnyanadrágot hordok a hidegben a farmer alatt, mert egyrészt kiskoromban anyukám rászoktatott,és mellesleg kényelmes is volt, és nekem ez megmaradt!

Harisnyát meg aki férfi létére felveszi,az úgyis megfeszített,mert bejön neki! Te pedig,ha a fejed tetejére állsz,akkor se tudsz ezellen tenni semmit!

2023. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
43%

Bakker! Te tényleg hülye vagy! Nem én írtam.ku ezt a kérdést,én csak válaszoltam rá,de te úgy látszik nem bírsz magaddal,és folyton kötekedni akarsz másokkal! A lepontozást pedig itt bárki megtehette,nem kellene mindent rám hárítani!

Egyetlenegy címem van itt a gyakorin,és én nem hordok nejlonharisnyát,mint azok,akik ilyen,én hasonló kérdéseket kiírnak! De én már ahogy írtam,csak pamutharisnyanadrágot szoktam felvenni télen,úgyhogy nem én vagyok az a a beteges nejlonharisnyás ,fétises fazon!Nagyon rossz helyen kopogtattál!

Ennyire unatkozol? Nincs jobb dolgod?

De semmi baj! Vegyél szépen egy nagy levegőt,és nyugodjál meg!

2023. jún. 12. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
81%
Hogy erről a profilomról is hozzászóljak, igen, mi férfiak is szeretünk harisnyát hordani.
2023. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
77%
Na végre egy értelmes válasz!
2023. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
64%
Csatlakozom. Es en hordom.most is a párom imadja . Terdnadrággal mostanság
2023. jún. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
78%

Télen, hidegen igen.

Nagyon szeretem. Egy pár éve kaptam egy párat. Nagyon jó:)

2023. okt. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!