Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnyás lányok, fiúk! Ti...

Harisnyás lányok, fiúk! Ti szeretitek a kompressziós harisnyát is hordani?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdésem, akik szeretik a nejlonharisnyákat hordani. Akik azt szeretik benne, hogy kellemes érzés a bőrüknek a nejlon érzete. :)


Ti próbáltátok már a kompressziós nejlonharisnyákat? Ha igen azt is szeretitek?



2014. márc. 25. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Harisnyafétised van? A kis perverz...


Bocs, de a nejlon minden, csak nem kényelmes!

Egyébként a mai harisnyák közül már csak az olcsó vackok készülnek 100 % nejlonból. Feltaláltak már bőrbarátabb anyagokat is.

2014. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
én rendszeresen hordok orvosi javaslatra,nagyin kényelmes,ha ugy van rövidnadrággal is, mert nem fáj benne a lábam.38 ff!
2014. márc. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is kellett ilyet hordani - a lábam amputálása után, a csonk formálására. Nem szerettem!

A sima harisnyát viszont igen.

2014. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam.
2014. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam, passzos leggingset szoktam, az is hasonló.
2015. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyományos harisnyákat szoktam csak,ezeket imádom.
2015. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És a hagyományosból milyeneket hordasz? Nyilvánosan is felveszed, vagy csak nadrág alá? Fiú/lány vagy?
2015. okt. 27. 22:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én simán felveszem hogy látszik, fényes nylonharisnyát hordok szinte mindig, férfi vagyok. Kompressziósat nem vettem, szerintem az visszeres lábra jó. Ha vki a nagyon szűket szereti, inkább alakformálósat hordjon, bár szerintem a sima nylonharisnyát is lehet feszesen és passzosan, csak akkor pár nap és kinyúlik és kiszakad.
2017. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én hordok kompressziósat is, szeretem nagyon. :) Sportoláskor mindig az van rajtam a feszülős sportnadrág alatt. De simán hétköznapra is sokszor felveszem a szűk farmer alá.


F

2022. ápr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Enis hordom mindegyiket..itthon is..lenyeg h passzos legyen kivsit szűkebb és jó magasra fel lehessen húzni
2023. jún. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!