Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most hogy kicsit visszatért a...

Most hogy kicsit visszatért a szeles hideg idő, ti visszaveszitek a télikabátot?

Figyelt kérdés
Egy hétre most (gondolom jódarabig utoljára) ismét visszatért kicsit a tél, erős hideg széllel, éjszakai fagyokkal, ami annak fényében hogy két hete egy pulcsiban is vidáman elvolt az ember odakint a majd 20 fokban, még kellemetlenebb. Kíváncsi vagyok ti elővettétek-e újra a téli kabátot/sapkát, sálat, kesztyűt stb. vagy már maradtok az átmenetinél kabátnál, esetleg épp annál sem?🙂

2023. ápr. 4. 18:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
#20 én dettó.
2023. ápr. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Metionin ***** válasza:
17%

20,21 mi anno azon röhögtünk, hogy minden koliban van egy ilyen srác, aki télen is pólóban és rövidgatyában jár :D


Amúgy itt most esik a hó :O

2023. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
39%
Nem veszem már elő a télit idén. Vastag pulcsi azt kész
2023. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
28%

Mármint az átmeneti kabát alá, ha nagyon hideg van

#23 voltam

2023. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
95%
#22 mi meg azokon, akik 15-17 fokban is télikabátban mászkálnak és utána meg vannak fázva. remélem most boldog vagy, hogy sikerült hoznom az intoleráns szintedet
2023. ápr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Metionin ***** válasza:
24%

25. Mi ebben az intoleráns? Hogy minden koliban volt pontosan egy ember, aki sosem fázott? Írtam, hogy odamentünk hozzájuk és basztattuk őket, hogy öltözzenek fel? Külön magyarázzam el, hogy maga a tény volt vicces, hogy mindenhol pontosan egy srác volt ilyen, nm több, nem kevesebb?

Egyébiránt én pont hogy nem mászkálok 15 fokban télikabátban és megfázva is 5-6 évente vagyok. Nálunk este 3-4 fok van még mindig és viharos szél, szarok a naptárra, nekem az télikabát, főleg most, hogy hó is esik.

2023. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

#17 Miért te miben mennél el otthonról a szakadó hóesésben?


#20 Hát, nem vagyunk egyformák. Ilyenkor a legkönnyebb megbetegedni, mikor már volt egy kis jóidő, és arra jön rá egy ehhez hasonló hidegfront. Én ma nem bíztam a véletlenre, április ide vagy oda, a téli bakancsomat is előkerestem, és ha lehet méginkább felöltöztem mint tegnap. Nem is tudom hogy bírja egy-két ember vékony tavaszi kabátkákban ezt a hideget, a póló rövidgatya kombót pedig nem is tudom értelmezni.😂

2023. ápr. 6. 21:17
 28/30 anonim ***** válasza:

23.

Ennyire megerőltető?

2023. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

28

Igen, ennyire.

2023. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
#28 Egyszerűen csak nincs rá szükségem
2023. ápr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!