Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Amikor tanga...

Lányok, nők! Amikor tanga bugyit szoktatok viselni akkor folyamatosan érzitek, hogy az van rajtatok, vagy hozzá tudtok szokni és fel sem tűnik?

Figyelt kérdés

Pár napja próbáltam fel elösszőr, és nem mondanám kényelmetlennek, viszont folyamatosan ott volt az az érzés, hogy benne van a fenekemben. Ez idővel el fog múlni?

16L



2023. ápr. 5. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Egy idő után biztosan nem éreztem, mert kb. 10 évig azt hordtam. De egészségtelen és nem érdemes tangat viselni egész nap. Alkalomra vedd fel, amúgy sima bugyi sokkal kényelmesebb.
2023. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Ballagásra vedd fel, az egy alkalom 😃
2023. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
100%
Párszor kipróbáltam és mindig éreztem, kényelmetlen volt. Nem is próbálkoztam vele utána.
2023. ápr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az érződik, ami nem megfelelő méretű, túl kicsi, túl nagy vagy nagyon gagyi anyagból van. Ami megfelelő, az tényleg fel se tűnik, bár napi szinten én se szoktam amúgy klasszikus tangát hordani, csak brazilt.
2023. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi tangám van, amit csupán egy megadott nyári ruhámhoz veszek fel. Olyankor azt érzem, hogy szinte semmivel sem vagyok védve odalent. Sima, "mamásabb" bugyi nagyobb biztonségérzetet ad nekem. Ráadásul azon sem kell aggódnom, hogy valami fertőzést összeszedek vele. Még a brazil fazonból vettem 4 db alsóneműt, azokat némileg kellemesebb viselni, de télen nem szívesen hordom őket. Ne akarj csak azért tangát felvenni, mert mondjuk minden osztálytársadnak az van, és kilógsz a sorból a tornaöltözőben. Ha egy feszülős szoknya megkívánja, mert látszódna a sima bugyi formája, akkor rendben van, de hosszútávon, minden egyes nap nem egészséges.


24/N

2023. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen azt hordok.Nekem a legtöbb ruhám miatt is azt viselem,mert a sima fazonú bugyi átlátszik.Nekem nagyon kényelmes és nem volt még soha problémám vele.Kb olyan mintha nem lenne rajtam semmi.Csak akkor kellemetlen viselni,ha nem megfelelő a méret vagy az anyaga borzalmas.
2023. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Nekem kényelmetlen, ugyhogy csak nagyon ritkán hordok tangát.
2023. ápr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Az elején nekem is furcsa volt. Állandóan éreztem hogy ott van, bevág. De 2-3 nap után már fel se tűnt, teljesen természetes lett.
2023. máj. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is eleinte fura volt..bevág.. stb. de megszoktam már.
2023. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!