Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jól állna nekem egy air force 1?

Jól állna nekem egy air force 1?

Figyelt kérdés
55 kg vagyok és 170 cm. Utcán csak farmert hordok, mackónadrágot sosem, tehát értelemszerűen csak farmer nadrággal lenne hordva. A farmerjeim többnyire slim fit-ek, de van köztük straight fit is. Zipzár nélküli, zsebes felsőket vagy pulóvereket szoktam viselni, zipzárosat ritkán. Mindenképpen valamelyik színesebbet választanám, az fekete-fehér nem tetszik. Az elmúlt 3 évben new balance-aim voltak, azokból is az egyszerűbbek(lapos talp, egy szín), tehát kicsit nagy lépés lenne ez nekem. Voltam ma 3 sportüzletben is, se sehol sem volt ilyen, hogy megpróbáljam.
2023. ápr. 9. 02:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az AF1 szinte bárkinek jól tud állni. Nem giccses, de stílusos. Neked kell látnod magadon, hogy beleillik-e az összképbe. :)

Nekem még a régebbi szériából van, nem a legkényelmesebb, de extrém tartós mai viszonylatban. Ennek ellenére imádtam, még mindig megvan, csak ritkán hordom. Lehet az újaknál már jobban rámentek a kényelemre, ebből az irányból is az a biztos, ha felpróbálod. :) Neten se nagyon találtam most amúgy olyan helyen, akiknek boltja is van. Ha nem átmeneti készlethiány, hanem kiszórás, esetleg próbáld meg outlet áruházban, talán szerencséd lesz. Vannak webshopok is méretprobléma miatt visszaküldési lehetőséggel, igaz én személy szerint macerásnak tartom, előbb járok be egy plázát, hátha a 10. boltban tudok próbálni.

2023. ápr. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Az egyik legfontosabb dolog lemaradt: 17/F
2023. ápr. 9. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!