Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik színtípusba tartozom? 27/N

Melyik színtípusba tartozom? 27/N

Figyelt kérdés

1. Mindent teszt szerint lágy ősz típus vagyok, de a leírása nem illik rám, mert nincs vörös, se vöröses hajam. Épp ellenkezőleg. Volt vörös hajam, elütött a szemöldökömtől, a smink se segített rajta. (Még most is rajtam van, de már nagyban növesztem le.)


2. Ami a legrosszabbul áll, az a vörös. A hajat az előbb elemeztem, de ruhában se áll jól, tinikoromban vásároltam állandóan burgundi fölsőket, de borzalmasan álltak, ma már nem vennék. Na ez is arra utal, hogy nem vagyok ősz típus... Hát nem az ősz az elsődleges "vörös áll jól neki" színtípus?


3. A bőröm meleg, sárgás tónusúnak mondanám. (Nem vagyok hepatitiszes, nincs sárgaságom.) A tesztek állandóan azt próbálják belém magyarázni, olíva bőröm van, de szerintem nem... Én aranynak, sárgának látom, mások is megerősítették ezt.


4. A hajam viszont hideg. Hamvas sötétszőkének mondanám. Itt ezt én ellentétesnek látom tehát, hogy a hajam az hideg, a bőröm az meleg ha jól értelmezem.


2023. ápr. 21. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Kendőzésen nem voltál, tanácsadónál? Mert tesztek alapján lehetsz bármi. Szépen bekategorizáltam magam ősznek én is, aszerint vettem felsőket stb, kendőzéskor meg kiderült, hogy nyár vagyok :D. Hamvas középbarna haj, és igen, enyhén sárgás bőr, de a nyaraknak lehet sárgás bőrük. Szemed milyen színű?
2023. ápr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szemem barna, de zöldesen. Gondolod nyár vagyok? :O Meglepne, pedig ha te is az vagy ilyen színekkel, akkor lehet én is.
2023. ápr. 22. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom, hogy gondolom, csak hogy előfordulhat. Ha van a közeledben ilyen tanácsadó, érdemes hozzáfordulni, megutatja "mit kell látnod" tehát melyik árnyalatra hogyan reagál az arcod és a végén magad is érezni fogod melyik színek a jók. (Nekem sötétbarna szemem van, a nyár leírásoknál ez nem is szokott szerepelni.)
2023. ápr. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!