Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Amikor menstruáci...

Lányok, nők! Amikor menstruáció miatt eü.betétet kell használni, nem szokott átlátszani, vagy átütni a nadrágon?

Figyelt kérdés
Történt már olyan, hogy valaki szólt, vagy észerevettétek magatokon h átlátszik vagy éppen máson láttátok?

2023. ápr. 22. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Én ha kimegyek utcára, sose betétet használok, kényelmetlen és látszódhat is farmerben/szűkebb nadrágokban.
2023. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Van hogy feszesebb nadrágnál látszodhat,de ezt direkt meghagyom nektek mert tudom hogy izgat.
2023. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Már nem azért, de azokon a napokon amúgy se esik jól a testhezálló szűk farmer.


Ilyenkor én laza, bő pulcsiruhákat veszek fel leggingsel vagy hasonló kényelmeset. Úgyis fel vagyok fúvódva, fáj a mellem, görcsöl a hasam, szúrva fáj a s€ggem, nem akarok szexizni senkinek, mindenki hagyjon békén a csokoládémmal.


Ha ennyire nem erős, meg nem görcsölök, akkor meg berakok egy tampont, azzal meg fel lehet venni amit akarok.

2023. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
nem szokott átütni a betét mivel szoknyát hordok harisnyával igy ez a probléma kiküszöbölve. a szoknya ápol és eltakar a harisnya helyén tartja a betétet. gond egy szál se. annak ellenére hogy tud kényelmetlen is lenni számomra természetesebb a szoknya viselete mint a nadrág.
2023. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
34%
Átüt de engem nem érdekel a tampont nem szeretem,fáj ha megpróbálom felhelyezni.
2023. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor igen. Nem lehet bármit "bármikor" felvenni anélkül felvenni hogy atüssön.
2023. ápr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Én tangához használok.. Ritkán szokott átütni csak..
2023. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
fitness nacikon átüt
2023. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ha passzosba vagyok, akkor átütt.
2023. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
leggingsbe átütt a fenekemnél.
febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!