Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Remixshop mennyire megbízható?...

Remixshop mennyire megbízható? Nem átverés? Az áraik elég barátságosak. Új, címkés márkás farmerek, zakók 5 ezer forint környékén kaphatók. Máshol 4-5-ször ennyibe kerülnek ezek a termékek.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 23. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem átverés, de érdemes figyelembe venni, hogy Bulgáriából küldik a árut.
2023. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megbízható ! Én már sokszor rendeltem tőlük.Az új termék vagy a használat jelei egyátalán nem látszanak jelölésű ruhákat érdemes megrendelni.Amire azt írják,hogy apró hibája van ,inkább ne rendeld meg !Már volt olyan ,hogy hibás volt egy új ruha ,amit rendeltem . Visszaküldtem és visszatérítették a teljes összeget . Mert egyébként ,ha visszaküldöd mert nem tetszik vagy nem jó a méret . Akkor a visszatérített összegből levonják a visszaszállítás díját.
2023. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mondjuk azért most ledöbbentem, hogy a fürdőruhákat nem lehet visszaküldeni újabban. Vettem hármat, egyből láttam, hogy kicsi lesz, fel sem próbáltam, mert a Lascana 36/38-as valamiért az átlag M-es méretemre szemmel láthatóan kicsinek tűnt. Aztán a visszaküldési regisztrációnál láttam, hogy nem tudom bepipálni a visszaküldést, mert nem fogadják el higiéniai okokból a fürdőruhák visszaküldését. Így maradt rajtam 20 ezer forintért 3 fürdőruha. Azért ez döbbenet, még a Calzedoniánál és egyéb nagy kifejezett fürdőruha márkáknál is vissza lehet küldeni próba után 14 napon belül. Hát, így rajtuk fog maradni a sok fürdőruci az biztos. Én többet egy darabot nem rendelek, hogy aztán ha nem jó, akkor álljon a szekrényben.
2023. máj. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Használat jelei egyátalán nem látszanak" jelölésűt rendeltem, de sajnos elég látható helyen volt hibás, egy igaz 70%-os ruha, de még így is 30 ezer fölött volt, így csalódás.:(
2023. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!