Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Véleményetek erről a cipőről?

Véleményetek erről a cipőről?

Figyelt kérdés
[link]

2023. ápr. 23. 14:19
A kérdező szavazást indított:
nagyon jó
elmegy
gyereknek max jó
nem tetszik
21 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nyugodtan felveheted ha neked tetszik, és nem faluhelyen laksz
2023. ápr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Lehet lepontozni, de szerintem Disney adultnak lenni eléggé gáz, 20 éves kor felett az ember azt hinné, ezt már elengedted.


Ezen kívül felnőtt fejjel pontosan tudom miket művel ez a cég, és nem kívánom őket reklámozni, illetve ezért még nekik pénzt is fizetni.

Ha egy hatéves szereti a hercegnőket, miki egeret, az egy dolog, ők még nem látnak rá erre. De ha te a saját cipőd veszed online, akkor már nem ártana.

2023. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
73%
Szerintem egyáltalán nem gáz Disney adultnak vagy hasonlónak lenni. Ma már sajnos ritka, amikor az ember ténylegesen felvállalja a stílusát, mert nem akar megfelelni a besavanyodott elvárásoknak. Én speciel imádom a magassarkúkat, a kosztümöket, a blézereket, az elegáns sapikat/kalapokat, de simán felveszem a Minnies pólómat is, ha úgy tartja kedvem. Ne felejtsd el amúgy, hogy a legtöbbünket gyerekkori emlékek kötik a Disney-hez, és azokat nem szennyezi semmi rossz. 22 évesen ugyanúgy az egyik legszebb emléknek tartom, amikor a szüleimmel kint voltunk Disneyland-ben, mint 6 évesen. Rengeteg meséje segített át a nehezebb periódusokon. Nem azt mondom, hogy nem legit a céges rész, amiről írsz, de az kifejezetten rosszindulatú, megcsömörlött hozzáállás, hogy huszonévesen már nem szeretheti, vásárolhatja az ember az ilyen termékeket. Szerintem ezt fontos szem előtt és tiszteletben tartani, de ez csak egy vélemény.
2023. ápr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
#2 pont hogy egy felnőtt el tudja dönteni felvesz e Disney cipőt vagy sem. nem kell megfelelnem és bizonyítanom senkinek semmit
2023. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!