Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Daniel welinton vagy mvmt...

Daniel welinton vagy mvmt órát vegyek?

Figyelt kérdés

Haverom mutogatta az óráját daniel welingtonja van. Nagyon elegáns jó óra de volt egy nagy mérető mvmt-je is ami nagyon tetszett. a daniel welinton szerintem márkásabb és azt mondja a csajok is jobban megnézik rajta.


ti melyik vennétek, melyik a jobb?



2023. máj. 5. 05:33
A kérdező szavazást indított:
daniel weimton
mvmt
5 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Lehet nem fog tetszeni a válaszom, de szerintem mindkettőt. Egy óra nem elég, hangulattól, öltözéktől függ, melyik passzol épp jobban. Nekem más márkájúak vannak, minőségről ezért nem tudok nyilatkozni. Ha kiadni nem szeretnél kettőre, akkor mindenképpen azt nézd, hogy melyiket mihez tudod felvenni. Amelyik jobban beépíthető a mindennapi megjelenésedbe.
2023. máj. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
76%
Ugyanolyan trash kínai mindkettő.
2023. máj. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Ha elfogadsz egy jó tanácsot, akkor e két márka helyett inkább a nagyobb múltú japán óragyártók kínálatából válassz! Seiko, Orient, Citizen, Casio.


Azért a pénzért, amit a DW-re vagy MVMT-re költenél, inkább vegyél egy órát a fent felsorolt négy márkából. Vannak olyan menők ezek is, mint a divatórák, és sokkal többet kapsz a pénzedért.

2023. máj. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Egyiket sem. Túlárazott kínai hulladék.
2023. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Olyan órát vegyél, aminek le tudod írni a márkáját helyesen. :)
2023. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Ezek minőségtelen hulladékok...
2023. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg őket ha tetszenek. De azért tudd hogy ezek nem éppen minőségi órák.
2023. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszt i a válaszok denial welington órát vettem mert nagoyb a előlapja. köszi midnenkkinek kai válaszolt ment a zöld pacsi!
2023. máj. 8. 21:38
 9/11 Noren1989 ***** válasza:
44%

Xdddd


Helyes, kisbaràtom. Óràt is csak a mérete miatt veszünk 🤔😅

2023. máj. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a válaszoló vagyok, aki a japán órákat ajánlotta. Kérdező, a te dolgod, hogy milyen órát veszel; légy boldog a választásoddal!


Viszont tényleg nem értem, mi a vonzó a Daniel Wellingtonban. A pénzedért, ahogy mondtam, jóval többet kapsz, ha egy valódi japán óragyártó óráját veszed. A Casio, Citizen, Orient, Seiko név is jobban cseng, mármint a hozzáértők körében. A legolcsóbb japán óra is több hozzáadott értéket rejt, mint a túlárazott Daniel Wellington.


Mindenesetre remélem, hogy a Daniel Wellington egyfajta kapudrogként fog szerepelni, általa legalább megkedveled az órákat, és bölcsebb döntést hozol legközelebb. Nem kioktató akarok lenni, csak azért írom ezt, mert magam is elkövettem hasonló hibát az órab u z i karrierem elején, és ettől szerettelek volna megóvni.

2023. máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!