Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy képzeltek el külsőleg...

Hogy képzeltek el külsőleg egy firkászt (graffiti)?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nagy, kapucnis pulóver, rajta graffiti szerű minta, bő melegítő vagy farmer, meg egy tömzsi deszkáscipő, vagy sima tornacipő. Esetleg egy kendő a nyakban.
2010. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Ugyanúgy mint a deszkásokat. Bár mostanában úgy látom hogy egyre több lenyíratja a haját majdnem kopaszra. Talán mert az emosokkal azonosítják őket, amit meg is értek.
2010. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

besz@rósgatyás deszkás

anarchista ultrapunk

környezeti aktivista ozorahippi

unatkozó lúzer 15éves


stb.

2010. okt. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

talán az elsővel értek egyet, amúgy deszkás/normálisabb sport cipő (nem az a vékony, focicipőhöz hasonlítható izé)

lazább póló

kapucnis pulcsi, talán márka felirattal

bő farmer (rosszabbik esetben bemelegítőnadrág)

2010. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
előttem szóló meg nem ismeri a stílusokat :DD
2010. okt. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
2010. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem az érdekelt mert látok én eleget, csak ha mondjuk valaki aki nem jártas ebbe elgondolkodik rajta, hogyan képzelné el.
2010. okt. 11. 22:49
 8/10 anonim válasza:
ird be yutba hogy villamos firka ...akkor meglátod
2010. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"nem az érdekelt mert látok én eleget, csak ha mondjuk valaki aki nem jártas ebbe elgondolkodik rajta, hogyan képzelné el."


na emiatt írtam a punkos/hülyegyerekes listát. Legalábbis a városban látott művek ezekről árulkodnak.

2010. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A legnagyobb sztereotípus, az hogy Nike Air Max cipőt hordanak. Meg olyan övtáskát hordanak a mellkasuk/hátuk körül amely jóval nagyobb és egy két kanna biztosan belefér.
2013. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!