Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Milyen autót képzeltek...

Lányok! Milyen autót képzeltek el az ideális pasi mellé? (nem lambora meg ferrarira gondoltam csak)

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
semmilyet, pasi mellé semmit sem képzelek, csak pasit, hisze nem a kocsiját fogom szeretni, az sem fog érdekelni, ha nincs kocsija, lakása
2010. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Teljeen mindegy, h milyen kocsija van. Leginkább játékautót, de egyébként ha esetleg lenne is pénze, akkor is inkább középkategóriásat, szóval olyat, ami nem hivalkodó, mert utálom, ha valaki a kocsijával akarja pótolni a tökét.

De amúgy nekem pl tetszenek a régi autók i, ami nem úgy régi, hogy lepukkant, hanem van egy ilyen vintage jellege, mint pl egy hangulatosra megcsinált régi merci...

2010. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nincs konkrét elképzelésem és a kérdést sem értem, hogy miért kellett...
2010. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ami működik, és nem úgymond papírból van, hogy halálfélelmem legyen benne. Ennyi. Nem érdekel az autó, mert szánalmas, ha valaki ezzel próbál csajozni. Aztán anyázik, hogy csak a libák buknak rá. jobban mondva az autójára.
2010. dec. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem nem az autó teszi a pasit. egyébként a kedvenceim: a volvo, a bentley és a rover. ezek a típusok.
2010. dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem elvárás a jó kocsi, mint az Audi, Merci, BMW.


Ha lehet kívánságom, akkor azért ne egy szakadt Suzukija legyen, hanem egy nagyobb autó, pl. Opel Astra, Ford Mondeo stb.


Egy nagyobb autó azt sugallja nekem, hogy ha születne egy babánk lenne hely neki benne...

2010. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem a kocsi teszi a pasit :D szóval engem az se érdekel ha nincs kocsija am ha lenne egy mustangja nem gond :D
2010. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egy bmx-et : D
2010. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bár nem vagyok nő, de egy férfinak azért egy bizonyos kort elérve (mondjuk 30 év) legyen egy használható autója. szerintem egy Opel Vectra, Ford Mondeo, Mitsubishi L200, Nissan Navarra teljesen megteszi.
2010. dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem az autója miatt választottam a párom, de ő tudja mi a jó. BMW-je van és imádom! :)
2010. dec. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!