Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen alap ruhákra, (cipőkre)...

Milyen alap ruhákra, (cipőkre) van szüksége egy 15 éves lánynak, ha divatos és csajos szeretne lenni?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat. :P
2010. okt. 11. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
most igy télen: bokacsizma vagy ugg csizma,cicanadrág vagy csőszárúnadrág,valami vastagabb öv,rózsaszín vagy piros felsők,sminkeld magad,vasald a hajad.Kabátról meg annyit hogy ilyenkor még jó egy fekete bőrkabát de hidegebb időszakokra egy prémgalléros kabi most naogyon divatos!!!!
2010. okt. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. okt. 11. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
úristen :D ha komolyan képes vagy úgy öltözni mint amit az első írt, hajrá, had faggyon be a lyukad (: mi a franc baja van az embereknek egy farmerral egy cipővel/csizmával, egy egyéniséghez illő pólóval illetve kardigánnal/pulcsival?
2010. okt. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én azt veszem meg amiben nem fázok (ha hieg időre veszek), ami tetszik, a kényelmes, és azért nem olyan drága. szerintem elég divatos vagyok. sztem ezek az alapdarapok, de mindenképpen a SAJÁT stílusodnak megfelően öltözködj!


nem mondom hogy miből milyen vegyél. ha ezekből a boltokból vásárolsz tuti nem lősz mellé:


h&m, c&a, new yorker, bershka, tezenis, pull&bear (nem szoktam itt vásárolni mert drága de amúgy jó cucok vannak), terranova, tally weijl, springfield.


amúgy nagyon naagy hülyeség hogy ,,sminkel és vasald a hajad"..


csak akkor sminkelj ha amúgy is sminkelnél, és kb.egykorú vagyok veled, és szerntem egy kis alapozó (ha kell mert valamit el kell tüntetni) de ha nem kel akkor csak simán kőpúder, szempillaspirál, szemceruza, szájfény simán elég.


hajadat meg mindek vasalni olyan ronda lesz töredezett meg minden... nekem göndör hajam van de én ugy hordom simán kiengedve,


Bijou Brigitte-s ékszerekkel dobd fel az öltözéked, de a fenti boltokban is kaphatók jó ékszerek.


az hogy a cuccokat hogy kombinálod az a te dolgod, a színek stílusok megfelelő kombinálásval jó eredményeket érhetsz el. :)


ha facebookon a lookbook oldalán lévő képeket megnézed, na ott a nagyon-nagyon divatos dolgok vannak.


amúgy pár divatos kép :


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,de főleg az utolsót :)
2010. okt. 11. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!