Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a szoknya még bevállalható...

Ez a szoknya még bevállalható alkalmakra, vagy túl ribis lenne?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jún. 2. 18:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem simán bevállalható ! Nekem nagyon bejön ,ha egy nő ilyen micro minit visel !Magassarkúval együtt pedig még inkább tetszik !
2023. jún. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy egy kicsit ribis, de nincs jelentősége.

Ma már, hogy itt a jó idő, szinte bárhol látni ilyet.

Akinek ilyen jó alakja van és ilyen csinos, annak miért ne.

2023. jún. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 hosszúhajú ***** válasza:
52%
prostis. nagyon
2023. jún. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
52%

13.

Mai világban már nem. Ma már ez természetes.

30-40 évvel ezelőtt igen.

2023. jún. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 hosszúhajú ***** válasza:
akkor ma sok a prosti. tudod ezzel az a baj, ha mindig az adott világhoz viszonyítunk, és nem az erkölcsöt nézzük, hogy a 100 évvel későbbi divat szerint aki nem mászkál majd meztelenül a strandon, az prűd lesz. és az akkori szemmel nézve te is prűd leszel. mert állítom, addigra ledobjuk a bikini felsőt is. és akkor ha belegondolsz hol a határ? kell valahol egy értékrend, egy középút, nem mondhatjuk mindig azt hogy ma ez már nem ribis. mert ez nem kor kérdése. belegondoltál hogy amire ma azt mondjuk hogy úristen, az 50 év múlva normálisnak számít majd? ha az ember sokat mutat, az kortól függetlenül sok. egy olyan ruha amibe konkrétan leülni nem lehet normálisan az sokat mutat. régen is most is majd is.
2023. jún. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ez teljesen igaz.

Azon már én is elgondolkodtam, hogy vajon mi lesz 50 év múlva, mert nyáron ha nagy kánikúla vab, a csinosabb lányokon alig van valami ruha.

Mi lesz 50 év múlva? Hova lehet ezt még majd fokozni ?

A melltartó pl biztosan eltűnik a palettàról.

Nem lesz probléma, mint most, hogy Úristen lóg a cicim.

2023. jún. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
56%
Én szeretem az ilyet nem foglalkozom mások véleményével már. 44N
2023. jún. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#13 #15 te vagy prosti !
2023. jún. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 hosszúhajú ***** válasza:

18 . én 15 vagyok és konkrétan felröhögtem azon amit írtál, láttam magam a hosszú földig érő nyári bőnadrágomban és lapos magastalpú szandimban mint prosti :D


17 lehet hogy te nem foglalkozol mások véleményével, de attól még van nekik.


16. örülök hogy vannak még akik átlátják tendenciát :)

2023. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! De azért ne vesszetek össze, annyit nem ér a dolog. Nekem amúgy az a véleményem, hogy pl. egy randin illik megtisztelni a férfit azzal, hogy egy ilyen csinos, szexi miniszoknyát veszünk fel az alkalomra, még akkor is ha csak egy kis séta a program. A hosszabb combközépig vagy esetleg még lejjebb érő szoknya szerintem nem az alkalomhoz illő viselet. Én is ilyen alkalmakra gondoltam felvenni, nem akkor amikor leugrok tejért a boltba, arra jó egy nadrág is.

Utolsó válaszoló: azért nyugtass meg, hogy randira nem nadrágban mész? Egy combközépig érő miniszoknya alap kéne hogy legyen egy randin, de ha lehet inkább rövidebb. Vagy van olyan srác aki a nadrágokra bukik, s te mindig olyat fogsz ki? 😆

2023. jún. 8. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!