Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a szoknya még bevállalható...

Ez a szoknya még bevállalható alkalmakra, vagy túl ribis lenne?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jún. 2. 18:30
1 2 3
 21/22 hosszúhajú ***** válasza:
kérdező: a nőket szeretem és a randi más, de arra is sok. egy ilyen minivel azt üzened hogy figyeld a testem és ha jó vagy nálam, hamar többet láthatsz. ( olyan nőként mondom, aki nőket néz meg ) ha egy térd felé érőben érkezne azt gondolnám, szexi akar lenni, de húz is egy kicsit, nem adja magát könnyen, lesz dolgom, meg kell ismerni, tiszteli magát annyira hogy egy ajándéknak tartja magát, akit ki kell érdemelni. a bőgatya a nappali ruhám és arra vonatkozott hogy hirtelen megláttam benne magam mint gyakorlott prosti, azért is röhögtem fel.
2023. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne ülj le, mert úgy jársz, mint Trágárka: bármely szögből gotóznak, kilátszik.
2023. okt. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!