Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen nyitott hátú nyári...

Egy ilyen nyitott hátú nyári ruha alá mit lehet felvenni?

Figyelt kérdés

[link]


Úgy tetszenek az ilyen fazonú ruhák, csak ötletem sincs mit tudnék alávenni. A hátam szép, azt szívesen megmutatnám, de a melleim nem túl formásak, szóval az kizárt, hogy melltartó nélkül vegyem fel.


Van ötletetek? Vagy felejtsem el?



2023. jún. 3. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet tenni a ruha alá olyan szivacsot,ami pl.a fürdőruhában szokott lenni.Az segíthet.
2023. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha kisebb max B kosaras melltartót hordasz, akkor esetleg széles borszinu leukoplasttal tudsz adni valamennyi tartást a melleknek.
2023. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak felcuppanthatós melltartók amik tökéletesek az ilyen ruhákhoz.

Az egyik legelterjedtebb ez a fazon:

[link]


De én személy szerint erről még jót nem hallottam és nekem sem volt jó tapasztalatom vele.

Viszont ez a típus:


[link]


Nekem bevállt.

2023. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
100%
Tapasz vagy semmi, esetleg ragasztószalag. Nekem alig van mellem, az ilyenek alá semmit sem veszek.
2023. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem a tapasz és minden ragasztós melltartó kilőve, hiába vagyok vékony, C kosaras melleim vannak és sajnos eléggé lógnak. Úgyhogy valószínű fájó szívvel lemondok a hát nélküli ruhákról. :(
2023. jún. 3. 19:00
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Vannak cuki hátas ruhák,kb.ugyanilyen mintával.Azok is cukik,próbálkozz velük.Persze,jók a hát nélküli ruhák,de ha nem válnak be ezek a tippek,ez van sajnos.
2023. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Probalj nyitott hatu ruhakat vastagabb panttal, amelyek alatt tudsz tapaszt hasznalni.

Erre a fajta megoldasra gondolok:

[link]


[link]


[link]


De akar igy is megprobalhatod oldalra, ebben az esetben a vekony pantos ruhak is szoba johetnek.


[link]


Amugy en detto ugyanezzel a problemaval kuzdok, es most rendeltem nem reg tapaszt. Ha gondolod leirom ide hozzaszolasban kesobb a szemelyes tapasztalatom, miutan kiprobaltam. : )

2023. jún. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló, ha leírod, megköszönöm. Én korábban próbáltam a felragasztós melltartót és a tapaszt is, nekem sajnos nem tudták megtartani a cicim, de egy kicsit bízom benne, hogy csak rossz típust választottam, remélem neked működni fog! :)
2023. jún. 5. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!