Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan találjak tökéletesen...

Hogyan találjak tökéletesen rám szabott öltönyt?

Figyelt kérdés
11.-es vagyok, évzáróra szeretnék venni egy szép, jól szabott öltönyt. Viszont elég érdekes a helyzet, mert 188 cm vagyok, a súlyom 92 kg és nagyon nagyon lentre hízom a combomra, seggemre, vádlimra, csípőmre. Ami hosszban jó volna, az nem jó nadrág szélességben, ami meg abban volna jó, az meg már túl hosszú. Néhány nap alatt már nem tudok lefogyni belőle, mit kellene csinálnom?

2023. jún. 10. 01:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nadragot fel ora alatt felvarrod. Vagy anyukad?
2023. jún. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos annak idején én is ilyen "krumpli" formájú voltam. Csak nekem a hasam volt aránytalanul nagy. Ami hasban kényelmesen körbe ért, annak a nadrágja, meg mellben, vállban lógott iszonyúan hülyén. Emiatt utáltam is öltönyben lenni, nem éreztem magam jól benne.

Úgy kellett volna méretre csináltatni öltönyt, csak az meg egy kisebb vagyon lett volna, a szüleim nem áldoztak erre ennyit annak idején.

2023. jún. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy konfekcióméret, varratni kell.

Kötelező az öltöny? Csak mert biztos jó idő lesz, megsülsz benne.

2023. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

vesztek egy széltében jó nadrágot, és anyukád feltűzi neked.

a tökéletes rád szabott öltönyt meg a férfiszabónál kell keresni, de nem az évzáró előtt pár nappal.

2023. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha túl hosszú a nadrág, ezen nagyon könnyű segíteni. Akár anyukád is lehet fel tudja varrni, de sok helyen van rá lehetőség, hogy ők megcsinálják neked. Ha nem, akkor meg el lehet vinni varrónőhöz, nem lesz drága és egész gyorsan megvan. Ha derékban nem passzol, picit azon is tudnak módosítani mindkét irányba. A felső része legyen tökéletes, az fontosabb, nadrágon ilyen kisebb módosításokat nem olyan nagy ügy megcsinálni.
2023. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!