Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti felvesztek olyan ruhákat,...

Ti felvesztek olyan ruhákat, amik nem passzolnak rátok tökéletesen vagy nem a legelőnyösebbek, de nagyon tetszenek?

Figyelt kérdés

Nekem eléggé megváltozott az alakom, nem híztam ki a ruháimat és még minden rám jön, de már nem úgy állnak rajtam mint korábban. Ez leginkább a derékhangsúlyos ruháknál látszik, mert korábban szép karcsú derekam volt és most inkább olyan egyenes lett a felsőtestem, már nincsen meg az a szép vonala. Viszont csomó ruhám van, amit akkor imádtam és nagyon szerettem hordani, így nem szívesen válnék meg tőlük (és nem tudom, hogy valaha fogok-e még úgy kinézni mint 19 évesen, valószínűleg nem). Én még nem tartom gáznak, ahogyan kinéznek rajtam, de azt tudom, hogy nem feltétlenül előnyösek.

Vagy pl. ugyanígy vagyok a szép lágy esésű, lenge, hosszú, nyári ruhákkal is. Nem nagyon van olyan, ami ténylegesen jól áll, de iszonyatosan tetszenek és mindig ilyeneket szeretnék hordani, ha kijön a jó idő. Csak tudom, hogy nem úgy áll rajtam mint egy szép magas, karcsú, nyúlánk és nőies alkatú nőn.

Vagy például nemrég rendeltem egy bő fazonú ruhát és picit nagy lett rám, de annyira nem feltűnő és ez is egy dilemmám, hogy vajon ez már a gáz kategória vagy sem.


2020. máj. 6. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ruhákat hordok, amikben jól érzem magam. Ha nem áll jól rajtam, akkor egyszerűen nem tudom magamon elviselni.
2020. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ami nagyon tetszik, de egyáltalán nem áll jól nekem, azt nem húzom fel.

De amiben normálisan nézek ki, csak éppen nem tökéletes, azt hordom.

2020. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írták, ami szerintem nem áll jól azt nem hordom mert nem érzem jól benne magam. Ami mások szerint nem áll jól nekem viszont tetszik és jól is érzem benne magam azt viszont gond nélkül felveszem.


Szóval az a mércém, hogy felvéve szerintem jól álljon rajtam.

2020. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Egy rossz szabású ruha szerintem nagyon rossz döntés, és hiába tetszik nekem valami, ha látom, hogy rajtam nem áll jól, akkor azt nem fogom meg/felvenni.

Sok olyan dolog van, ami másokon tetszik, de nevetségesnek érzem benne magam, mert vagy szokatlan, vagy nem érzem jól benne magam. Hiába venném meg, alig-alig hordanám, jobb esetben egyszer felvenném, de sanszos, hogy csak állna a szekrényemben, így nem veszem meg, hanem veszek olyat, amit tudom, hogy rongyosra fogok hordani.

Ha pedig már meglévő ruháról van szó, akkor tartogatom egy darabig, de ha az előz szezonban egyszer sem volt rajtam, akkor én azokon tovább szoktam adni.

Viszont ha te jól érzed bennük magad, akkor ne érdekeljen, hogy mások szerint mi előnyös, viseld őket nyugodtan.

Rossz méretű ruhát viszont szerintem nem jó döntés viselni. Én legalábbis tudom magamról, hogy ha nem passzol tökéletesen, akkor nem fogom annyira sokat viselni, másrészt egyszerűen nem néz ki szépen, ha nem jó a méret.

2020. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!