Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinteden mibe csomagoljátok...

Vinteden mibe csomagoljátok az eladott dolgokat?

Figyelt kérdés
Bármibe csomagolhatom? Akár egy cipősdobozba, vagy olyan átlátszó húzózáras "zacskóba", amiben pl sheinről is érkeznek a ruhák?

2023. jún. 10. 19:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Általában abban adom fel, amiben én is kapok. Cipősdoboz, bubis boríték, sima kartondoboz, ilyenek.
2023. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nagyobb borítékba teszem a ruhát bele.Azt még áttekerem párszor jó erős ragasztóval és készen van.
2023. jún. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már kaptam egy szoknyát apróra hajtogatva egy parfümös dobozban. Szerintem cuki volt, nem volt vele semmi baj.
2023. jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a ruhákat dupla Sheines zacskóban szoktam feladni, a cipőket cipősdobozban. Mást még nem adtam el.
2023. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Tápszeres, jégrémes papírdoboz,cipősdoboz és mindenféle doboz igazából. Mindent szeretek még egyszer legalább hasznosítani, ami amúgy szemét. Gyűlölöm, ha csak zacskóban van, amit kapok, rendkívül igénytelennek tartom és többször volt már kiszakadva.
2023. jún. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Neo citrano doboz, dolce gusto kapszulás doboz, tasakos rizses doboz, fülpuculós doboz. Ilyenekbe adtam fel, nem volt semmi gond. Annyi, h becsomagolom, majd a dobozt körbecsomagolom A4es fehlér papírral, h ne látszódjon a sok felirat rajta
2023. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Simán jó édességes (papír)doboz is,én abban kaptam legutóbb
2023. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Én elteszem a csomagokat amiben a rendeléseim érkeznek, ha az oldal profilja amúgy is a környezettudatosság, akkor az újrahasznált csomagolás menő. A lényeg hogy biztonságban érkezzen az áru.


Általában én is újrahasznált csomagolásban kaptam.

2023. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!