Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen drága a Nike Air...

Miért ilyen drága a Nike Air Force?

Figyelt kérdés
Sosem értettem. Van olyan ami 140 ezer ft.

2023. jún. 15. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Mert rajta van a pipa... :D
2023. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Mert vannak olyan cipőb.zik akik megveszik annyiért, mert azt hiszik, hogy mekkora királyok, hogy nekik ilyen van.
2023. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert a minőség és a reklám is pénzbe kerül, ezt nyilván a vevőre terhelik, hogy hasznuk legyen.

Személy szerint butaságnak tartok 140et kiadni egy cipoért, de kinek mi a fontossági sorrend, a lakáshitelem törlesztőrészlete fele ennyi sem volt 😅

2023. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a 140k nem is sok, lehet kapni 1000 eurost is
2023. jún. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
A márkát kell megfizetni, nem a cipőt.
2023. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sima AF1 50k körül van,csak az ilyen speciális "kollab" editionok drágák ennyire. Jó minőségű,érezhetően más liga mint egy kínai cipő (én már csak tudom,életem első drágább sneakere,eddig csak olcsó cipőkben jártam) ég és föld a különbség. Egyenesen állok benne,pedig hajlamos vagyok amúgy kissé görnyedni,nagyon kényelmes.

140-et semmi pénzért nem adnék érte csak azért mert az "Travis Scott edition" (csak mondtam valamit) de az enyémet újonnan 47-ért vettem,ennyit szerintem megért.

dec. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!