Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dorko (DRK) mennyire menő...

Dorko (DRK) mennyire menő márka a fiatalok körében?

Figyelt kérdés

Kamasz csemetéim miatt kérdezem, az ő korosztályuk, milyen véleménnyel van erről a márkáról? Nem szeretnénk erről vitát, egyikük szerint jó, de nem az ő stílusa, másik csemeténk szerint nem menő.

Felnőttként, mi nagyon kedveljük a Dorko cipőket. Szabadidőben előszeretettel használjuk, ill. télen a bakancsokat.

Természetesen egyik gyerekünkre sem kényszerítünk rá olyat, amiben nem érzi magát kényelmesen, fizikai vagy lelki szempontból. Csupán érdekelne más felnőttek és fiatalok véleménye is.



2023. jún. 18. 15:55
A kérdező szavazást indított:
Szerintem menő/trendi
Nem menő/trendi
Elmegy
Engem, barátaimat, iskolatársaimat nem izgatják a márkák
Számomra a kényelem, a tartósság a fontos, annak megfelel, de nem vagyok márkafüggő
Utálom, mert rosszak a tapasztalataim a márkával kapcsolatban
Egyéb, kifejtem hozzászólásban
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Én nem vagyok ugyan fiatal, de árban ugyanott van, mint a jó márkák (adidas, nike) akkor mi értelme van ilyen magyar f.....osnak?
2023. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én látok fiataloknál ilyen cuccokat, de nekem személy szerint nem jön be ez a márka
2023. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó márka, jó termékek! Főként a cipőket ismerem. Van egy, amit nagyjából 5 éve taposok és semmi baja. Pedig rendszeresen hordom. Jelenleg kettő Dorko sportcipőm és egy bakancsom van. Nejemnek, kamasz fiamnak és lányomnak is van ilyen bakancsuk. Sportcipőből fiam elsősorban a Nike Air-t kedvelei, lányom a Converse-t. Pólójuk, melegítőjük, sporttáskájuk, ill. tornazsákjuk viszont mindkettőnek van, ahogy több sporttársuknak is. (mindketten úsznak, lányunk röplabdázik, fiúnk teniszezik, focizik)

Az árakról lehetne vitázni, mert akciósan olykor jelentősen olcsóbb a Dorko, mint a világmárkák. Minőségben pedig nem rosszabbak (saját árkategóriában főként)!

2023. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Márkás árkategóra. Annyiért inkább nike, adidas vagy puma.
2023. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!