Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gimibe mekkora iskolatáskára...

Gimibe mekkora iskolatáskára lesz szükség?

Figyelt kérdés
Idén leszek 9.-es és kinéztem egy hátizsákot ami nagyon tetszik, de nem tudom, hogy elég nagy lesz e. Vans off the wall realm táska, 22 literes. Szerintetek elég nagy lesz?

2023. jún. 30. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes lesz. Nekem is Vans táskám volt, ami kellett belefért.
2023. júl. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ami általános iskolába volt bőven elég. Nekünk meg kevesebb cuccunk is volt ahhoz képest.
2023. júl. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
férjen bele a 13"-os laptop
2023. júl. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hordani akarod-e oda-vissza azt a tízkilónyi tancuccot, vagy egy részét bent hagynád-e a tankönyveket pl. Mert mindnek együtt (tolltartó, tesicucc, uzsonna, neszeszer stb) lehet kicsi lenne. Egyébként tökéletes.
2023. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 30 literes volt a táskám, és ha az összes könyvemet cipelgettem minden nap, akkor sajnos volt, hogy még az is kicsi volt.. Mármint amikor egy olyan nap volt, hogy pl. kellett a töri atlasz, földrajz atlasz, mindkettőből tankönyv, munkafüzet, plusz irodalomból két könyv és szöveggyűjtemény, akkor angol könyvek, német könyv stb., akkor azért elég sok könyv össze tud jönni. Szóval ez tényleg attól függ, hogy az órarend mennyire lesz szerencsés (szóval hogy sikerül-e egy napra rakni a sok felszereléses tanórákat, vagy pedig normálisan osztják el), illetve hogy bent hagynád-e az iskolában a könyveid egyrészét.
2023. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk anno volt szekrényünk. Én csak vászontáskát cipeltem magammal.

Ha kellett laptop akkor vittem csak rendes hátizsákot.


Szóval ha lesz szekrényetek akkor bőven elég, ha nem akkor meg az órarenden múlik. Ha 5-6 tantárgy könyveit+munkafüzeteit kell belepréselni az már nem biztos hogy menni fog.

2023. júl. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
f/l vagy? Milyen típusú suli?
2023. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszia válaszokat mindnekinek, szerintem megveszem a Vans táskát és a nehezebb napokra a régi általános sulisat fogom használni. Utolsó lány vagyok és német kéttannyelvű suli.
2023. júl. 11. 19:56
 9/9 A kérdező kommentje:
*Utolsó, lány vagyok. Bocsi kihagytam a vesszőt és így kicsit furán jött ki
2023. júl. 11. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!