Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Külföldön leginkább Németorszá...

Külföldön leginkább Németországban vagy Amerikában mennyibe kerülnek kb a Jordanek? Olcsóbb mint itt Magyarországon? Ha igen mennyivel?

Figyelt kérdés

2023. júl. 4. 20:22
 1/2 anonim válasza:

Németországban az újabb modellek 130-160 eur körül vannak. A speciálisabb darabok 200 fölött, egy "átlagos" például 80-100eur körül.


Nekem van egy Shadow KO-m, amit csak Magyarországon tudtam megvenni, mert Szlovákiát és még 1-2 keleti országot leszámítva csak Magyarországon volt elérhető. 38000ft volt akkoriban, 160 eur. 1 évvel később megkaptad otthon 24000ft-ért... (ennyire nem vitték el otthon)

Míg pár hónappal később Münchenben bőr Jordan-t - szürkét - vettem 80 euroért.

Nagyon változó, de ahogy én láttam, Németországban (itt élek) több lehetőség van és viszonylag sokszor vannak akciók, régebbi, átlagosabb modellekre.

2023. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm!
2023. júl. 6. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!