Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tezenisben kaphatok jó minőség...

Tezenisben kaphatok jó minőségű tangákat?

Figyelt kérdés

Alig van bugyim, így vásárolnék jó néhány darabot onnan. Úgy gondolom, hogy árban is jó.

Megéri onnan venni?



2023. júl. 5. 09:47
A kérdező szavazást indított:
Vegyél
Ne onnan vegyél
21 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Én is vettem ott párat, mert olcsó és jónak is tűntek ránézésre. De nagyon hamar tönkrementek. 1 éve belül dobhattam ki mindegyiket.

Intimissimiben szoktam. Az drágább, de hosszú évekig kibírják.

2023. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem az ottani fehérneműket, viszont szerintem drágák. Ezt a minőséget máshol olcsóbban megkapom.
2023. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 winR ***** válasza:
100%
Most éppen 30-50-70%-os leárazás van.
2023. júl. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy leárazás van szerintem így megéri. De nem valami hú tartós darabok.
2023. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 winR ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem tűnik rossz minőségűnek egyik sem. Talán a nyomott mintás pamutok kicsit kifakulnak, de gondolom más márkák is. Hétfőn voltam egy Tezenis üzletben, iszonyatos mennyiségű áru van kirakva, min. 50 % kedvezménnyel, szóval lehet válogatni.
2023. júl. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Én főleg ilyen vékonypántos g stringeket vettem legutóbb, volt 1 ami ilyen 5-6 mosás után a hátsó pántnál random elkezdett csavarodni. Meg akadt egy másik is aminek a varrása mentén kezdett szétmenni egy idő után. Viszont van aminek semmi baja még most se.
2023. júl. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!