Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsit hülye kérdés de fogalma...

Kicsit hülye kérdés de fogalmam sincs hogy megéri-e 5ezer ft-ért a tezenisbe egy melltartó ami kicsit sem nyomja össze a mellem, nem mintha nagy lenne, de pont ezért zavaró, milyen egy jó melltartó?

Figyelt kérdés
eddig csak kínai minőség volt ami kényelmetlen és hamar tönkre is megy, előre is köszi a segítséget:D

2017. márc. 6. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

a tezenishez kepest ez az ar eleg kedvezo.

probald ki, vegyel egyet, ha nem jott be, akkor legkozelebb nem veszel ilyet.

2017. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én is vettem már a triumphba és ugyanaddig bírta mint egy kínai. Szóval én inkább veszek a kínaiba kb 2-3at összesen 5000-ért és 2 évig kibirják.
2017. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi :) megpróbálom, de amúgy a melltartó lényege az hogy össze nyomja őket a formáért? :D nem vagyok szakértő :D
2017. márc. 6. 17:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az a lényeg, hogy tehermentesítse a hátad, tartsa a mellet nyomás és szorítás nélkül.
2017. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi, értem..mentek a zöldek :D :)
2017. márc. 6. 17:43
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Atya gatya... nem, a melleknek nem kellene összenyomva lenniük egyáltalán.
2017. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is 5ezerért vettem melltartót a Tezenisben, csak én push up-osat. Én szeretem, az előző melltartóim (amik máshonnan vannak) hamar tönkrementek, de ez bírja.
2017. márc. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Elég butus vagy
2017. márc. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5ezerért jó az a melltartó, a tezenis jó minőség, biztos kényelmes is, nekem még nem volt onnan, mert az én méretemre ezek a drága boltok nagy ívben szarnak (D kosár felett). szóval ennyiért én tutira megvenném onnan :)


nem kell összenyomja a melled, csak hazudsz vele magadnak meg másnak is. a lényeg, hogy jól tartson, ne látsszon át a felsődön a melled, ne lógjon.

2017. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!