Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyan állásinterjúra ami...

Olyan állásinterjúra ami iskolába zajlik milyen outfitet vennétek fel?

Figyelt kérdés

Pár napja tettem le a pedagógiai asszisztens vizsgám és már találtam is egy helyet ahol elhelyezkedhetek. Van egy előzetes elbeszélgetés féle, nevezzük interjúnak - bár többnyire formaiság, nem gondolom, hogy ne alkalmaznának - és azon gondolkodom mit vegyek fel.


Tudom, hogy a fehér blúz, fekete szoknya a standard, de azon gondolkodtam, hogy lehet-e valami játékosabb, de közben elegáns dolgot felvenni? Mert mégiscsak gyerekek közé megyek nem pedig irodába.

Olyansmire gondolok mint például valami virágos ruhácska vagy pöttyös szoknya és valami elegánsabb felső.



2023. júl. 5. 15:22
1 2 3
 21/22 hosszúhajú ***** válasza:
56%

19.

ha nem úgy kezdte volna a tanár... ezt írod. a tanár már csak reakció volt, nem a tanár kezdte hanem a lány. tehát így hangzik helyesen, ha nem úgy ment volna a lány, akkor nem kezdte volna a tanár. az önkifejezésnek meg vannak határai. ezt nem tudod megérteni, hogy nem lehet mindig mindenhol magunkat kifejezni, mert vannak olyan dolgok mint illem. éppen elég lehetőség van az önkifejezésre amióta nincs iskola köpeny, nem kell ehhez határokat átlépni és feszegetni lehet valaki egyéni e nélkül is.

2023. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hogy ment az interjú? Felvettek?
2023. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!