Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyan állásinterjúra ami...

Olyan állásinterjúra ami iskolába zajlik milyen outfitet vennétek fel?

Figyelt kérdés

Pár napja tettem le a pedagógiai asszisztens vizsgám és már találtam is egy helyet ahol elhelyezkedhetek. Van egy előzetes elbeszélgetés féle, nevezzük interjúnak - bár többnyire formaiság, nem gondolom, hogy ne alkalmaznának - és azon gondolkodom mit vegyek fel.


Tudom, hogy a fehér blúz, fekete szoknya a standard, de azon gondolkodtam, hogy lehet-e valami játékosabb, de közben elegáns dolgot felvenni? Mert mégiscsak gyerekek közé megyek nem pedig irodába.

Olyansmire gondolok mint például valami virágos ruhácska vagy pöttyös szoknya és valami elegánsabb felső.



2023. júl. 5. 15:22
1 2 3
 1/22 hosszúhajú ***** válasza:
78%
hát lehet hogy én konzervatív vagyok, de iskolába nem vennék pöttyös szoknyát. persze nem baj ha nem a szokásos szett, de a pöttyöket talán hagyjuk a felsőre, és a szoknyát inkább formálisabbra, hogy azért ne menjen el teljesen a játékosság irányába. az alja legyen konvencionálisabb egy vidám felsővel. a ruha is jó, ha nem pörgőszoknyás nyáriruha, de akkor zárt cipő kegyen hozzá úgy illik, nem szandi. ,
2023. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó a fehér fekete de egy fehér felso es szolid elegans pottyos szoknya is rendben van
2023. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj a szokásos fekete-fehér kombó de mindenképp maradj a szolidabb és elegánsabb vonalon. A virágos kisruha, ha olyanra gondolsz amiben nyaraláson meg fesztiválokon szokás flangálni szerintem nem illő.
2023. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Metionin ***** válasza:
100%
Vagy valami szolid egyberuhát vagy szoknyát blúzzal. A blúz szerintem simán lehet mintás amíg nem csiricsáré nagy színes mintáról beszélünk.
2023. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora tanárhiány és oktatási válság mellett tök mindegy mit veszel fel. A legtöbb iskolában van, hogy takarítónők és portások tartanak órát. Ha van végzettséged akkor 100%, hogy felvesznek akármiben is menj.
2023. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 hosszúhajú ***** válasza:
100%
5. ez rendben van, de azért az ember igyekszik egy jó benyomást kelteni, akkor is tutira felveszik.
2023. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 NTBS ***** válasza:
Inkább elegáns ruha.
2023. júl. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
74%
Már az is csoda, hogy van jelentkező. KB. fejen is álhatsz az interjún és bemehetsz strandpapucsba is, akkor is felvennének.
2023. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 hosszúhajú ***** válasza:
66%
8. ja felveszik. aztán úgy is fogják kezelni... gondolkodj kicsit tovább is.
2023. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
:D ja biztos. Annyira tele vannak tanárral, hogy simán kirúghatnak valakit, mert picit merészebben öltözködik xd. Mit kell ezen továbbgondolni?
2023. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!