Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmannban kicserélik így a...

Deichmannban kicserélik így a csizmámat? (garanciális)

Figyelt kérdés
Szóval körülbelül 3 hete vettem, és a sarka már úgy elkopott, hogy kilátszik az a kis szög, vagy minek mondjam. Kicsrélik? Kihat erre a garancia? Vagy megjavíttatják?
2010. okt. 13. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

kicserélik, csak legyél határozott, és érvelj jól.. mondd meg, hogy kényelmetlen, veszélyes így használni, és hogy egy cipőnek nem 3 hetet kell bírnia.. :)

én a Humanic-ba, ahol szinte tök ugyanolyan cipők vannak mint a Deichmann-ba, az ott vásárolt mind a 6 cipőmet vissza kellett vigyem.. 2-3 hetet bírtak. pedig márkásak és drágák voltak. úgyhogy az lenne a legjobb ha visszaadnák a pénzedet, és máshol elkölthetnéd.:D

2010. okt. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vidd el a Mr. Minute-hez pár perc alatt megcsinálják. :) Amúgy szoktak hozzájuk adni plussz sarkakat. Erre nem vállalnak garanciát, mert egy idő után minden sarok elkopik, és ki kell cseréltetni. Utána jobb lesz mint újkorában. ;)
2010. okt. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

hát igen, tényleg ez lenne a legjobb, de ezt sajnos nem is várom el:S ezt tudom h nem fogják megtenni. És igen, nem azért vettem 14 ezer forintért csizmát, hogy 3 hét alatt elkopjon a sarka. azzal nem lesz gond hogy határozott legyek, mert felidegesített, és ilyenkor elég határozott vagyok:D nagyon remélem h vagy kicserélik, vagy megjavíttatják, mert nem szeretnék ezért pluszba fizetni.

köszönöm a válaszodat

2010. okt. 13. 18:05
 4/14 A kérdező kommentje:
tudom, hogy egy idő után elkopik minden sarok, de nem 3 hét múlva :(
2010. okt. 13. 18:06
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha elmondod nekik, hogy három hete vetted, alig volt rajtad, s elkopott a sarka, illetve, hogy életveszélyesnek gondolod, szerintem az a minimum, hogy megjavítják.

Ha három hétig minden nap hordod, akkor sem kellett volna, hogy elkopjon.

Ha a blokk megvan, akkor egy próbát megér. Ha nem cserélik ki és nem is javítják, még mindig elviheted cipészhez.

2010. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
eredeti doboz, zacskó, blokk számla minden megvan. Nagyon szomorú lennék ha 3 heti hordás után még nekem kéne fizetnem a cipésznek h megsarkalja..
2010. okt. 13. 18:32
 7/14 anonim ***** válasza:
cserélik ha viszed a számlát félév garancia van rá. És a csizma értékén vehetsz újat, vagy kérhetsz ajándékutalványt.
2010. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem cserélik vissza, egy új sarok meg kb 500 forint...ha visszaviszed, akkor elviszik egy központi "szervízbe", ahol 2 másodperc alatt tesznek rá új sarkat, de a cipőd csak két hét után kapod vissza...melyik éri meg jobban?nekem inkább 500 Ft...egyébként jobban is jársz vele, ha elviszed cipészhez, mert direkt tesznek ilyen gagyi sarkakat a cipőkre, hoogy hamar elkopjanak, és vegyél új cipőt.de a cipész sokkal tartősabb sarkat tesz rá...
2010. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
meg fogják állapítani, hogy túl sokat hordod, és speciális a járásod, így nekik semmilyen garanciára vonatkozó kötelességük nincs...max elküldik javíttatásra, de nem kötelesek kicserélni, mikor csak egy sarokcsere kell...
2010. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20:10es válaszolónak igaza van! :) Szerintem is jobban megéri, mert a cipész tartós sarkat rak rá, és ha más gond nincs a cipővel akkor szerintem sokkal kevesebb energia ha 2 perc alatt megcsinálják, mintha visszavinnéd balhéznál ha nem működnek együtt, és lehet hogy egy ugyanolyan gagyi sarkat raknak rá. Plusz heteket várhatsz mire mehetsz érte. Az a párszáz forint tényleg nem nagy kiadás egy tartós sarokért. :) Az utolsó válaszolónak is igaza van, direkt raknak rá ilyen gagyi sarkat.
2010. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!