Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dicsérték már meg idegenek a...

Dicsérték már meg idegenek a hajad/ruhád stb az utcán, buszon, akárhol csak úgy? Hogy fogadtad?

Figyelt kérdés

Néha látok embereket, akiknek vmijük marha jól néz ki, jól áll. Szívesen mondanám nekik, de... Nem lenne az fura? Egy vadidegen megdicséri a cipőd...?

Voltatok már vmelyik helyzetben? Megtettétek / hogyan reagáltatok?

20L


2010. okt. 13. 19:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok 19L
2010. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nekem a hajam hogy milyen szép hosszú és ápolt a westendbe a mozgólécsőn egy csávó megsimította a fejem én megijedtem hátranéztem és akkor mondta :D:D megköszöntem meg jól esett de azért inkább siettem el onnan !:D
2010. okt. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

fiúktól sok bókot kapok, de persze lányoktól esik jól igazán:P

tegnap pl megdicsérte az új cipőmet egy mellém éppen leülő lány előadáson, de volt olyan, hogy egy csaj vmi partihelyen sorba állva odafordult, hogy "úristen, de szép vagy" na, ezek nagyon jól esnek

de én is meg szoktam dicsérni másokat, sztem nem gáz:)

2010. okt. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nekem a fodraszatba a hajamat epp keszlett amikor bejott az uzletbe egy csaj es mondta hogy milyen gyonyoru a hajam milyenszep hosszu barcsak nek is ilyen lenne. nekem nagyon jol esett. biztos senki nemsertodnemeg. 18l
2010. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én 19. sz.-i ruhákat, fűzőket, kalapokat, stb. hordó nő vagyok, gyakran megállítanak idegenek, hogy milyen jól nézek ki, és megkérdezik ezt-azt hol vettem :D Tegnap pl. az egész rajtam lévő "összeállítást" végigérdeklődték egy összejövetelen ismeretlenek.

Másrészt sok ember meg úgy bámul rám, mintha meztelenül mentem volna ki az utcára:) Főleg a plázacicák és az öreg nénik szoktak nagyon csúnya fejeket vágni, meg néha a tucc"zenét" kedvelő ifjúság "hím"tagjai tesznek hangos megjegyzéseket, amiket inkább nem sorolnék fel:) A lényeg, hogy mind a két véglet megesik.

Egyébként ha nekem tetszik valakinek az öltözéke, én oda szoktam menni megdicsérni, néha meg is kérdezem, hol vette. Ha engem dicsérnek meg megköszönöm.

2010. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!