Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mihez kell nagyobb elhatározás?

Mihez kell nagyobb elhatározás?

Figyelt kérdés

Lányok: textiles strandon levenni a felsőt vagy naturista strandra menni?

Fiúk: textiles strandon bő szabású szörfnadrág helyett feszülős boxer vagy fecske vagy naturista strand?



2023. júl. 14. 09:21
A kérdező szavazást indított:
textiles strandon topless / fecske
naturista strand
24 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Textiles strandon semmiképp sem vetkőznék le. Az tök gáz.

Naturistán még nem voltam, de mivel ott mindenki meztelen, így engem sem zavarna.

2023. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Fiú vagyok. Nekem ahhoz kellene mersz, hogy bő szabású nadrágban strandoljak.
2023. júl. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát nekem ahhoz, hogy felvegyek egy fürdőruhát. Gusztustalannak és kényelmetlennek tartom. Csak nudista strandon érzem jól magam, így egyértelműen az első lenne a nehezebb, mégha csak egy alsórészt kellene is felvenni.
2023. júl. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
79%
Hogy egyáltalán elmenjek egy strandra.
2023. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 hosszúhajú ***** válasza:
75%

4! zseniális vagy!!! :D


kérdező: nudi strandon senki nem néz furán ha meztelen vagy. de simán még rád is szólhatnak vagy összesúgnak mögötted - szóval egyértelmű

2023. júl. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Érdekes kérdés.


Nyilván a naturista strandhoz kellene nagyobb elhatározás, bár voltam már naturista szaunában, ott nem jelentett gondot meztelenül lenni.


A textiles strandon én is a szörfgatyát hordom, mivel ezek olyan anyagból készülnek, amik hamar megszáradnak. Ha csak egy kicsivel sportosabb lenne az alkatom, akkor simán felvennék fecske vagy boxer fürdőgatyát, mert úgy jobban állna rajtam. És nem tartom gáznak vagy ódivatúnak a fecske alsót, ma is sok emberen láttam a strandon, de nekik az alkatuk miatt jól is állt.

2023. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hosszúhajú ***** válasza:
71%
érthetetlen számomra a szavazás, szerintem külön férfi és külön női kategóriába kellett volna feltenned, mert a topless és a fecske válasz egybe rakva is tök más. más egy palinak fecske vagy boxer, hisz mindkettő fed, és külön kategória egy nőnek a ruha vagy félruha , hiszen az egyik meztelenül mutat meg.
2023. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Fiú. Naturista strand az lenne.
2023. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Mint a 4-es válaszoló, nekem is a strandra menetel. Egyszerűen kényelmetlenül érzem magam fürdőruhában, azt meg, hogy nudi strandnak egyáltalán a közelébe menjek, na a gondolattól is kiráz a hideg.
2023. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. Mivel nem szeretem a fecskét, így nem kell hozzá elhatározás, mert nem szeretnék felvenni. Továbbá, mivel nem érdekel a nudista strand, ezért ahhoz sem kell elhatározás, így marad a textiles strand és az ilyesmi úszónadrág.


[link]


Ha szeretnél nudizni, de be vagy kaksizva, akkor vagy megugrod, vagy nem. A fecskéhez meg valóban kell egy sportosabb alkat, az a 120 kg-os férfin nem áll jól, mert rábuggyan a hasa.

2023. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!