Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol veszik be némi...

Budapesten hol veszik be némi pénzért a használt, de jó állapotú ruhákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napja láttam egy hirdetést, hogy van egy bolt, ahol adnak valamennyi pénzt a használt ruhákért. Nekem van néhány, ami nagyon jó állapotú, szimplán csak nem hordom őket. Természetesen nem adnának érte sok pénzt, és tudom én is, hogy többért adnák el.:D

Deee költözés miatt most nincs sok időm foglalkozni vele, illetve jó lenne helyet felszabadítani. Ha valaki ismer ilyen boltot, ne tartsa magában. Köszönöm!



2023. júl. 17. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:
90%
Pl. A H&M-ben levásárolható kupont adnak érte.Hirtelen így mást nem tudok.A bizományi boltok csináljáj ezt, de manapság már ritka.Egy átlag turkáló nem vesz így be ruhát, mert ők nagy tételben vesznek, sokszor külföldről.
2023. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!