Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Látom a többi lányon, hogy a...

Látom a többi lányon, hogy a Balatonon egyre többen szörföznek és az a fura, hogy legtöbbjük nemvisel szörfrucit amivel én nemértek egyet. Én tinédzser létemre is hosszú újú fürdőruhában vagyok ami ideális a Balatoni szörfözésre, megvéd a naptól.?

Figyelt kérdés

Előnye a linkben szereplő fürdőruhákhoz képest ‚h egyáltalán nemtud csúszkálni a testen. Véd ha hideg a víz mivel egyes csajok nehezebben bírják.

És a fürdőruci felvétele se nehèz: először lehúzod az elülsó cipzárt aztán belebújsz felülről maid felhúzod a popsidig-derekadig majd cicidig majd a 2 karoddal is belebúsz és igény szerint felhúzod a cipzárt egyáltalán nem veszes. Majd ha végeztél vagy hív a természet ugyanez akk csak vissza.

Itt vannak azok a fürdőruhák amiket látok a mostani tiniken viselni magukon szörf közbe:

1. Egybe részes még elmegy

[link]

2. Hosszú újú az a legjobb bár azt viseljük legkevésbé [link]

3. Bikini a legnépszerűbb egyben legrosszabb

[link]

4. Bikini (vizi) short kényelmes magába a parton sétálgatni benne vagy városba


[link]

Más női szörfösöknek is egyezik a véleményük velem?



#bikini #fürdőruha #bikini short #Szörfruha lànyok #Lányok strand
2023. júl. 26. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Mi a f*szt szörfözöl egy tavon??Ne szórakozz már!😂
2023. júl. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 subrette ***** válasza:
91%

Jó időben szeretek szörfözni, amikor kellemes a víz és a levegő is. Nem délben, a tűző napon szoktam szörfözni és van naptej is, így a napsütés nem probléma, hanem kellemes és jól lehet barnulni. Úgyhoz jó vagy nem, de bikiniben szoktam szörfözni.

Hosszú ujjút csak akkor veszek fel, ha hűvösebb van és kellemetlen a szél. De nyári melegben többnyire kimondottan kellemes.

2023. júl. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Milyen szörf? A Balaton nem hullámzik eléggé vagy ha igen (pl tegnap) akkor olyan viharjezlés van hogy max az idióták meg a szuicid hajlamúak mennek bele. Max suposokat szoktam látni. Úgyhogy egy magyar oldalon nem sok szörfössel fogsz találkozni.

Amúgy meg tök mindegy. Kend be magad naptejjel, ha fázol akkor meg mozogj intenzívebben vagy menj haza.

2023. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyberészest egybe írjuk!!!
2023. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudtok ajánlani valami szörfsuli szerűséget, ahol az abszolut Winsurf alapokat el lehet sajátítani?

Eddig még egyáltalán ne szörföztem, de nagyon szívesen kipróbálnám.

2023. aug. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 subrette ***** válasza:
2023. aug. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!