Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyek egy kicsit...

Hogyan legyek egy kicsit 'csajosabb'? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy tomboy lány vagyok, és a tanácsotokat kérném!


-


Eddig minden fiú elutasított, a kinézetem miatt (Rövid, barna hajam (ún. 'Undercut' stílusban van levágatva), kék szemem van, és szeretek fiúsabb ruhákat hordani). Nagyon megelégeltem, és tenni is szeretnék az ellen, hogy egyfolytában fiúnak nézzenek. Ráadásul most tetszik egy srác, aki valószínűleg azt hiszi, hogy fiú vagyok..


-


Mit tehetnék?

Sminkelni, szoknyát, és p!csás ruhákat sem szeretnék hordani.

Valami ötletet/tanácsot tudnátok adni, hogy kicsit csajosabb legyek?

(Persze nem szeretnék gyökerestül megváltozni).


Előre is köszönöm szépen a normális válaszokat!



2020. szept. 28. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a nőies kisugárzás és öltözködés nem feltétlenül egyenlő a p*csa szoknyával.

Viselj több színt, kombináld a lengébb darabokat a testhez simulóval pl egy mom jeanst egy passzos rövidujjúval.

Pl: [link]


Ezt a találatot is tomboy stílusra hozta ki, mégis nőcis a csaj.

2020. szept. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Fesd be a hajad:

[link]


[link]


[link]


[link]



Viselj csajosabb kiegészítőket, fülbevalót, gyűrűt, karkötőt.

2020. szept. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem először színben kezdj el változtatni. Ha fiús ruhát akarsz venni, legalább legyen lányos színű. Cipődet is cseréld le, kicsit magasabb sarkú, csinosabb őszi csizma jó lehet.


Testtartásodat figyeld meg, fontos a kisugárzás! Húzd ki magad, mosolyogj, ne tedd zsebre a kezed, ülj nőiesebben!


Egy jó fodrásszal csináltass valami rövid, de nőies fazonú frizurát.


Ezen kívül érdemes lenne egy stílusosabb barátnőd tanácsát kikérni, hogy szerinte mi állna jól veled, aki esetleg el is kísérne vásárolni. Próbálgass, és meglátod, miben érzed jól magad!

2020. szept. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Én a lehető leghoszabb befektetést javaslom. Növeszd meg a hajad, szerintem az sokat javítana.
2020. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

4, nem mindenkin áll jól a hosszú haj.


Inkább legyen rövid és ápolt mintsem széttört, loncsos-bozontos, mert sprőd és göndör az egész, vagy ez a zsírba mártott menyét jelleg mint nekem lenne, mert vékonyszálú és gyorsan zsírosodik. 😆


Rövid haj is lehet nőies, szépen kiemeli a hosszú nyakat, a fülbevalók hangúlyosabbak, a smink is jobban hat ha nincs haj az arcodban stb.

2020. szept. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem meg ne változtass magadon valaki más kedvéért. Egy nap eljön majd az az ember akinek szőröstül bőröstül kellesz úgy ahogy vagy.


De ha mindenképp változni akarsz, és nem akarsz erős sminket, akkor egy sima műszempilla is nőiesebbé tenné az arcod, vagy egy feltűnő rúzs, esetleg a hajad lehetne extrémebb színű, ruháid is inkább színesek, csajos mintájúak legyenek. Úgyis azt látom sok fastfashion üzlet férfi részén hogy elég nőies darabokat is lehet kapni

2020. szept. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Ja még azt elfelejtettem hogy viselj nagyobb ékszereket, különleges fülbevalókat, karkötőket, gyűrűket de ilyen igazi tekintetet megragadókat :D
2020. szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem feltétlen kell műszempilla, amúgyis természetellenes és elég macerás. Egy jó szempillaspirál, ízlésesen megcsinált szemöldök üde, nőies megjelenést ad, és egyáltalán nem lesz "sminkelt" hatásod.
2020. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
Mert a szempillaspirál nem természetellenes? :D nem csak tollseprű szerű műszempillák léteznek :)
2020. szept. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne természetellenes? :) Nem 5 forintért kell venni, és akkor nem lesz undi.
2020. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!