Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj vagy furcsa ha kiöltözök...

Baj vagy furcsa ha kiöltözök szinte minden nap?

Figyelt kérdés

Szeretek viszonylag elegánsan kinézni és sokszor előfordul, hogy alkalmi ruhákban jelenek meg egyszerű tanítási napokon is. Nem vettem észre, hogy bárkit is zavarna, viszont szeptembertől egyetemre fogok járni. A házirend gimikben öltözködést tekintve ebben az évben szigorodott. Nem lehet haspólóban lenni, nem látszhat ki a vállad, min a térdedig kell érni a szoknyádnak és hasonlók. Ilyen szabályok vannak az egyetemeken? Mert van hogy rövidszoknyákban járok. Pl egy ilyen ruhadarab viselése problémás lenne?:

[link]



2023. aug. 1. 15:02
 1/5 anonim válasza:
85%

Tudtommal egyetemen nincs erre konkrét szabály. Viszont ne legyen kirívó, túl sokat mutató az öltözet egy oktatási intézményben.

A képen látható ruhát simán felheted az egyetemen.

2023. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Apácaköpenynek kissé rövid. Ha nadrágot veszel hozzá, akkor nem gáz.
2023. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nálunk orvosin azokon a napokon, amikor anat/bikém/bifiz gyakorlat volt csak hosszú nadrágban és zárt cipőben lehetett menni (plusz ugye köpeny kötelező volt). Laborról rövid szoknyában valószínűleg kicsapnának, de egy előadáson senkit sem érdekel, hogy miben vagy.
2023. aug. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pff én főiskolás koromban még emo voltam :D Senki nem szólt,h baj lenne ahogy kinézek.
2023. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a "kiöltözök" és az "elegáns" szót úgy értelmezed, ahogy kell és úgy is öltözöl, akkor biztos vagyok benne, hogy azzal semmilyen házirendet nem tudsz megszegni.
2023. szept. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!