Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok magassarkút hordani...

Szoktatok magassarkút hordani önszántatokból?

Figyelt kérdés

Vagy csak akkor, ha muszáj?


Kíváncsi vagyok, mennyire vagyok egyedül azzal, hogy imádom őket, és ha tehetem, magassarkúban vagyok.



2023. aug. 2. 21:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem kényelmesek a magassarkúk és amúgy is viszonylag magas vagyok, ezért egyetlen egy magassarkúm van azt szoktam felvenni, ha valami olyan esemény van (évi max 2 alkalom).

De az se olyan hú de magas amúgy.

2023. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Mikor muszáj magassarkút hordani? Valahogy nem érkezett még meg hozzám az erről szóló törvénykönyv.
2023. aug. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%

Én fiúlétem ellenére megszállottan rajongok értük!! Itthon már évek óta csak azt hordok.

Utcán már más a történet - nyilván nem abban megyek be dolgozni vagy látogatom meg a nagyszüleimet, de ennek ellenére gyakran szoktam elmenni magassarkúban sétálni

2023. aug. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Ezer éve sportcipő párti vagyok, kifejezetten örülök, hogy lazultak a divatszabályok és már nem "kötelező" a szoknyákat magassarkúval hordani a hétköznapokban. Persze,ha az alkalom megkívánja (állásinterjú, esküvő, komolyabb rendezvények), akkor felveszem.
2023. aug. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Rengeteget hordtam korábban, szinte csak azt, mert csak azokat láttam szépnek. Ráadásul picike is vagyok, így duplán tetszett az összkép. Mára már ritkábban veszek fel magassarkút, de még mindig szeretem őket.
2023. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Persze, szeretem a magassarku cipoket, szandalokat, csizmakat😁
2023. aug. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14 éves korom óta csak azt hordok télen, nyáron.
2023. aug. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Én csakis önszántamból viselem. Senki nem kényszerít rá, sőt, én elvileg nem is viselhetnék ilyet. De én is szeretem. Mert jól néznek ki. Jó a hangja a sarok kopogásának. Meg mert tudok benne járni.
2023. aug. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
Szinte csak abban járok, mert eleve úgy öltözködöm, hogy az illik hozzá. Szerintem így nőies és egészségesebb mint a lapos cipő (ortopéd orvos mondta). Minden évszakban ilyenben járok, nem is tudnám már másban elképzelni magam.
2023. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Csak ünnepélyeken hordok magassarkút, mert akkor divatosabban öltözők.

De nem egészséges hordani, hisz a nagymamámat már többször kellett térdénél és a bokájánál műteni, mert úgy tönkre tette a folytonos magassarkú hordás (doki mondta, aki megvizsgálta és megműtötte). Műtét után nem fájt, de utána 2 évre újra elkezdet fájni. Nem megijeszteni akarok bárkit is, de mértékkel kell hordani, szóval nem egészen nap a hét minden napján. És a magassarkú hordás után láb torna, hogy az izmaink ne görcsöljön be

2023. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!