Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hova érdemes felvenni ezt az...

Hova érdemes felvenni ezt az inget?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen fekete selyem ingem, és nem tudom ez inkább alkalmi vagy akár egy hétköznap esti randira is simán vállalható?

Amúgy nem ez a műszál érzetű, kellemes selymes nem izzadós fajta. Csak hát van aki szerint mivel fényesen csillog ezért olyan c...ányos:)

[link]



#ing #selyem ing #szatén fényű ing
2023. aug. 4. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Temetésre.
2023. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Sehova. Nagyon ízléstelen.
2023. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felsőtestre.
2023. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem bárhova felveheted ! Nekem is van több ilyen ingem (fekete és más színű is ).Viselem is ezeket.Véleményem szerint nem c..ányos . F
2023. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Leginkább sehová. Az 1. válaszoló által írt temetésre főleg nem, oda ugyanis kulturált, ünneplő öltözékben szokás menni, férfiaknak fekete öltöny+fehér ingben (véletlenül sem szokás eredetileg fekete inget hordani, de manapság is csak a legközelebbi hozzátartozók mennek úgy néha, de akkor sem ilyen fényesben).
2023. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont egy esti randira buliba is tökéletes tud lenni. Nekem legalább is bejövős lenne ha pasin randin akár egy pont ilyen fekete selyem ing lenne:)

Temetésre semmi félekép

2023. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Melegbárba
2023. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!