Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik nyáron, melegben szandált...

Akik nyáron, melegben szandált, papucsot vesztek mezítláb, tegnap, illetve ma is így öltöztetek (így hogy hűvösebb az idő)?

Figyelt kérdés
Én igen.

2023. aug. 7. 09:35
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem, zoknit vettem a szandál/papucs alá.
Nem, zárt cipőt vettem, mezítláb.
Nem, zoknit és zárt cipőt is vettem.
23 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy papucsban voltam
2023. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
100%
Nálam inkább az számít, hogy esik-e. Utálom, ha a bőrömet csapkodja az eső, így ha eső várható, nem indulok el szandálban melegben sem.
2023. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva, alapból cipőben járok, de nyáron esős időben (gumi)papucsban mert annak nem kellenek órák hogy megszáradjon és nem megy tönkre.
2023. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy a tűsarkú papucsomba voltam ma is^^
2023. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Visszafordultam és átvettem sportcipőre. Itt hideg volt.
2023. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Imádom mikor a lábujjaim között fütyül a szél és hópelyhek csillognak rajta.🙂 Viccen kívűl, olyan lehűlés nem volt, és mivel főleg éjjel esett, nem kellett tartanom tőle hogy ronggyá ázik a bőrsarum.
2023. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Saruban voltam
2023. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hosszúhajú ***** válasza:
54%
félcipő. csizmát is felvennék csak hogy ne fázzak, akármilyen hónapot mutat a naptár..
2023. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mivel én a hűvösebb időben is szandált hordok, mert imádok mezítláb lenni.


Tavasszal is ezt várom, általában nem is tudom kivárni az igazán meleget, már tök hamar elkezdek szandálozni.


De még sose volt ebből bajom vagy ilyesmi, csak maximum az ilyen szüleim generációja szokta kérdezgetni, hogy hűha, már ilyen meleg van? Vagy mondani, hogy vegyek fel egy zoknit. De pl. a barátnőimet nem zavarja.

2023. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért veszek mezitláb szandált, mert cipőben érzem, hogy meggyullad a lábam. Ha eső van akkor nem, nem kell, hogy tiszta víz legyen a lábam. Ha óriási lehülés van akkor is cipőt veszek fel.

Idén nem is tudom vagy május legvégén vagy június legelején kezdtem szandált hordani nagyjából egyidőben azzal, amikor a hosszú gatyát rövidre cseréltem.

Volt pár cipős napom, meg 2 nap hosszúgatyában,a többi rövidgatya-szandál volt.

2023. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!