Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meddig bírják rendszeres...

Meddig bírják rendszeres ápolás mellett az acélbetétes bakancsok? Melyik márka a legjobb?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
dr. martens. ha nagyon vigyázol rá, 4-5 évig, sőt tovább is bírják!
2010. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem Getta van, és 6 éves! De csak tégelyes cipőpasztával kenem, mert a gyorfény az csak fény. A paszta meg jó sűrű zsíros, és az ápolja és védi 1x-re!
2010. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Igazatok van!


Nekem is már 5.éve van meg,és semmi baja.

Fontos a jó minőségű cipőpaszta!

2010. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Shellys, 2. tulaj. Nálam 1 éve van, az eredeti tulajánál 2-3 évig volt, jó állapotban van.


Mi ez a sok bakancsos kérdés mostanság ? :D

2010. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van 2 gettám, de még a régi fajta, mindkettő használtan került hozzám hét éve. Bár van rengeteg cipőm, szóval nem mindennap hordom.
2010. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a régi fajta gettám kb 2 évig bírta, de egyfolytában hordtam. Utána egy shelly's-t vettem, azt is hordtam rendszeresen egy jó darabig (1-2 év), azóta már csak néha-néha hordok acélbetétest, most 8 éves és semmi baja. Amúgy annyira rendszeresen nem ápoltam, mert az se jó, ha túl felpuhul a bőr (gettával ez volt a baj), mert csak jobban kopik, meg mindenre érzékeny ami hozzáér. Bőven elég akkor leápolni, ha esik kint, havazik, hogy vízhatlanná tedd, különben meg max egyszer egy hónapban.

Egyik barátnőmnek van egy noname, military boltban vett acélbetétes bakancsa, 7 éves, kb 3 évig minden nap hordta és semmi baja, pedig az csak 10e körül volt...

2010. okt. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tesóm Gettája 14 éves, és ma is használja :) Nekem egy Caterpilar bakancsom van, munkavédelmi típus. Ez a harmadik év, amikor hordom, de én csak télen szoktam. Olyan, mintha új lenne.
2011. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!