Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem jók rám a régi ruháim?

Miért nem jók rám a régi ruháim?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben felszedtem pár kg-ot, most lefogytam 10 kg-ot, konkrétan még két kg-val kevesebb vagyok, mint a hízás előtt, de még mindig szűkek rám a régi ruháim.

2023. aug. 26. 23:23
 1/5 anonim válasza:
100%
Mennyi idő alatt adtad le a 10 kg-t? Sportoltál? Biztos vagy benne, hogy kizárólag zsírból ment le?
2023. aug. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy izmosodtál.

Lehet hogy a fogyásod egy része víz volt.

Egyéb.

2023. aug. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Két hónap alatt adtam le, minimális súlyzós edzést végeztem. Viszont rajtam alapból volt valamennyi izom, így csak szinten tartottam magam, szóval nem gondolnám, hogy az izmosodás miatt lenne.
2023. aug. 27. 12:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor annak a jó része víz volt. Havi 5 kg az nagyon intenzív fogyás.
2023. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én tartom olyan intenzívnek, de persze mindenki más. Viszont azért tartom furcsának, mert végig képekkel dokumentáltam a fogyásomat, és a különbség óriási.
2023. aug. 27. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!