Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A párducos váll táska cigányos?

A párducos váll táska cigányos?

Figyelt kérdés
Szerintem, nem. De egyik ismerősöm szerint igen, és állandóan ezzel nyaggat. Csak kíváncsi vagyok, hogy szerintetek az-e. Gyöngyök is vannak rajta, a párduc bajuszánál meg szeménél meg orránál...de nem sok egyáltalán.
2010. okt. 16. 14:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem tipikusan cigány*urvás, legalábbis az, amiket látni szoktam. Vagy ha nem az, akkor giccses, faluszépe-diszkókirálynős. Szóval ne...
2010. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
2700 ft volt.. akkor ne használjam csak megvettem és ennyi? ajj..de nekem tetszik, viszont állandóan az megy a fejembe h cigányos meg minden.. meg lehet, hogy rontja a ,,személyiségemet " xĐ meg az ,,imidzsemet" nem?XD =(
2010. okt. 16. 14:13
 3/16 anonim ***** válasza:
Nehogy már azért ne használd, mert valaki szerint "cigányos". Ha neked tetszik, akkor használd. Egyesek túl sokat adnak mások véleményére.
2010. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy „cigányos”?
2010. okt. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezt a bunkó felfogást. Nekem van párduc mintás blúzom, a lányomnak táskája, szoknyája. Mi az hogy cigányos? Én nem értem ezt? Használd csak ne másra hallgass, az ismerős meg duguljon el.
2010. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát szerintem is.. -.-"

Köszönöm a válaszokat....


Egyéb vélemény?:D

2010. okt. 16. 14:47
 7/16 A kérdező kommentje:

akkor ő is cigányos,mi? -.-'


[link]

2010. okt. 16. 14:53
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

nem cigányos, csak ízléstelen és debil.

Figyelj. a diszkós körökben szerintem trendi a párducminta. Átlagos embereknél meg mindig is ki fogja verni a biztosítékot, szerintem is gusztustalan. Ha neked tetszik, hordjad, ne mások véleményére legyél kíváncsi. Én sem kérdezem meg senkitől, tetszik-e nekik az acélbetétes bakancsom. Ne függj másoktól!

2010. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzátennék, hogy attól szép a világ, hogy különbözünk, és az ízlésünk is különbözünk! Képzeld el, milyen uncsi lenne, ha mindenkinek tetszene és mindenki ugyanilyen táskával járna :P
2010. okt. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja, simán csak ízléstelen.
2010. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!