Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ugye hogy gáz a Fila táska? A...

Ugye hogy gáz a Fila táska? A teszkós verzióra gondolok.

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha fizettél érte, akkor nem gáz.

Ha loptad, akkor nagyon gáz.

Pont.

2011. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Hát, megmondom őszintén, most már mindenki azt fújja, hogy tök ciki, mert tényleg ilyet hord szinte minden második ember az utcán. Tény, hogy a Fila márka elvesztette a korábbi tekintélyét.. de ettől függetlenül én ezt letojom. Pár hónapja én is vettem egy kis válltáskát, bár igaz, hogy Tescós pontokkal együtt sem volt egyáltalán olcsó. És ráadásul nem is használtam még soha. De a Tesco csak jól jár, ha a vezethető emberek halomszámra veszik maguknak. A következő pontgyűjtés már Stahl Judit által reklámozott Tefal edényekért megy, ez legalább mindenkinek a konyhájában lesz, és nem lesznek ezekkel tele az utcák.
2011. okt. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3%
gáz, igen. mindenkinek olyana van, pedig nincs benne semmi dekorativ...
2011. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyobb gáz az, hogy ezen rinyálsz még mindig! Attól hogy ezt itt szóvá teszed, attól még mindenki akinek van ilyen hordani fogja, és lehet neked a szekrényedben sokkal ótvarosabb cuccaid vannak!
2011. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
én nem értem miért gázozzák le a filatáskát.. nekem nincs, és engem is idegesít, de nem azért mert gáz, hanem mert MINDENKINEK ilyen van, és baromira unalmas hogy megyek öt percet az utcán és 63 ugyan olyan táska jön velem szembe
2011. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk valóban az is unalmas hogy ez még mindig téma:D
2011. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Egyáltalán, mi ez "gáz" kifejezés?

Bárcsak sokkal több márkás cuccot lehetne venni különböző akciókkal.

2011. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
igen uncsi a téma, de tény, hogy a Fila-nak ez egy hatalmas ballépés volt. Én akárkivel beszéltem, beleérte magamat is, én is így gondolom... szóval most már a fila előrukkolhat bármilyen szuper, és extra táskával, meg nem venném. Nálam a Fila táska egy életre kizárva, ennyi...:D és ezt nem csak én gondolom így.
2011. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

17:07 vagyok! És, ha már annál tatunk, hogy miért gáz... hát azért kérlek szépen, mert már minden ótvaros cigányon is fila táska van. Már elnézést a kifejezésért, de tényleg. Sz@rrá szakadt ruha, ezer éves kopott cipő, igénytelenség a köbön, büdös, retkes, és akkor ott van rajta a Fila táska.

Voltam egy rendezvényen pár napja, direkt számoltam... 75 Fila táska.:D

2011. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
de ugyanennyire gáz a konverz tasi.... mindenkin csak fila meg konverz van -.-'
2011. okt. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!