Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok aki szereti az miért...

Lányok aki szereti az miért szereti a leggingset?

Figyelt kérdés
Akár rövid akár hosszú.

2023. aug. 28. 16:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
97%
Miért? Mert kényelmes imádom a leggingset. A férjem is szereti ő is azért mert neki is kényelmes.
2023. aug. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
25%
Egyáltalán nem csak a nők hordják nem tudom hol élsz, valamint igen ízléstelen ! Attól, hogy te egy szál semmibe kimész az utcára attól még nem lesz elfogadott, csak max te megteszed mert annyi eszed van. Ez a leggings-el sincs másképp, megvan a hordásának a szabálya, nem lőnek le ha nem tartod be, de ízléstelenül fogsz kinézni a többség szemébe, ha a sajátodba nem is !
2023. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
80%

#22 én utcán értem, hogy csak nők hordják.

Szerintem ha nem átlátszó, akkor nem közönséges, de nyilván ez megosztó.

Dél-Amerikában jobban elterjedt, nem csak a táncosok,átlag emberek veszik fel magában, hanem tv-s műsorvezetők is.

2023. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
95%
Én csak olyan felsővel tudom elképzelni, ami takarja a feneket, vagy szoknya alá, és akkor felvehetek egy rövidebb szoknyát is. Máshogy hordva szerintem is ízléstelen.
2023. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
26%
Hát az itthoni brazilok is úgy hordják, hogy látszik benne mindenük, ha neked is annyi eszed van, akkor azt csinálsz amit akarsz, de egy értelmes nő soha nem veszi fel olyan ízléstelenül az fix
2023. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

#25 Ha nem tetszik,attól még másnak tetszhet,jól érezheti magát bármilyen formában!

Ez is egy NADRÁG fajta,azt meg mindenki úgy hordja, ahogy akarja! Akkor a skinny farmert se hordjuk magába vagy mi? [link]

2023. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
14%
Nem nem tetszik, ez nem szubjektív ! Tény, hogy ízléstelen, hogy a valagad meg a vénsuzdombod geometriáját pontosan kiadja ! Ez tény !!! Ez nem olyan, hogy valakinek tetszik valakinek nem ! Persze lehet kultúráltan hordani, de semmiképp nem szabad nadrágként kezelni !
2023. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
83%
Azoknak, akik szerint ízléstelen nadrágként hordani egy leggingset javaslom, hogy egy átlag őszi vagy tavaszi hétvégén látogassanak ki a Margitszigetre! Mennyi szemérmetlen r.banc és csőb.zi pasi futkorászik leggingsben úgy, hogy nem húz rá rövidnadrágot vagy mackógatyát... Szörnyű ez a szabadosság, de tényleg! 🤦‍♀️😅
2023. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Utcára ! Sporthoz mindkét nemnél elfogadott !
2023. szept. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
93%
Mert kényelmes, és jól áll :) L
2023. szept. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!