Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vilagos bézs ruhában illik...

Vilagos bézs ruhában illik menni esküvőre ?

Figyelt kérdés
2023. aug. 31. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Menyasszonyt kérdezd meg. Én nem venném fel. Nekem spec épp ilyen színű volt a menyasszonyi ruhám és az egyik vendég hölgy kérdezte is a férjemet, milyen színűben leszek, mert akkor ő nem...
2023. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Világos bézsben igen. Krém, törtfehér,tojáshéj meg minden amire hirtelen ha ránézel fehér vagy annak árynalata abban nem illik.
2023. aug. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hosszúhajú ***** válasza:
67%
nem hinném hogy menyasszonyként azt mondanám, hogy ó ez nem pezsgő és nem is tört fehér, ez még bézs csak világos. azt mondanám basszus ez majdnem fehér ruhába van, na ne má'... tojáshéj meg anyámkínja, az ember nem analizál ilyenkor, csak azt látja hogy hoppá, ez kicsit már túl sok... fehér, fehéres, akármi a hivatalos neve, fehér hatást kelt.
2023. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Engem mondjuk nem zavarna az se ha feherben jonne valaki, az sem ha pirosban. Mindenki mas..
2023. szept. 1. 13:45
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha te leszel a menyasszony, majd fog zavarni.
2023. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:
4. az illemet elfelejtetted...
2023. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!