Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Létezik ilyen...

Lányok, nők! Létezik ilyen láthatatlan bugyi?

Figyelt kérdés

[link]


Létezik, vagy csak kitaláció? Ti hordanátok ilyet?



2023. szept. 3. 09:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Biztos létezik, de nincs az az isten hogy ezt valaki felvegye szívesen :D Azok a szilikon pántok borzalmasan kényelmetlenek, könnyen szakadnak, besárgulnak és izzadósak.
2023. szept. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Ez valami borzalmas lehet. Remélem nem létezik. Varrás nélküli bugyit láttam már, az nem látszik át.
2023. szept. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

1!


Ráadásul ha nem szorosak a szilikonpántok, akkor nem tartanak semmit, ha meg jól meg vannak húzva, akkor ugyanúgy bevághatnak (ha nem jobban...), mint egy rendes bugyi.

Egyetértek az előttem szólókkal, értelmetlen hülyeség.

Tuti, hogy ezt is egy pasi találta ki 😀

2023. szept. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Metionin ***** válasza:
95%

Hát mindenki emlékszik a szilikon melltartópántra, na ez is kb. annyira lehet láthatatlan meg kényelmes :D

A testszínű lézervágott bugyi, na az jó. Az tényleg nem látszik át.

2023. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom tényleg van-e ilyen, de ez valami borzalmas
2023. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

még egy szinttel közelebb a krvasághozz

a férfiak vajon miért nem hordanak ilyen magamutogato ruhákat?

2023. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
A szilikon pánt ezerszer kényelmetlenebb, mint egy pamut bugyi és jobban is izzad az ember bőre alatta. Kizárt dolog, hogy bárki ilyet vegyen fel olyan időben, amikor nagyon meleg van. Aki a pamut bugyit nem bírja magán elviselni, az nem vesz fel semmit szerintem. Nincs olyan épeszű nő, aki ezt magára venné.
2023. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Hát látod hogy létezik, ott a kép. Nem hinném hogy sokan hordják, baromi kényelmetlennek tűnik.
2023. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Google--->pánt nélküli bugyi. Sokkal jobb megoldások vannak, mint ez a szilikonpántos borzalom
2023. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez borzalmas. A szilikon pánt kényelmetlen, hamar ronda lesz. Úgy néz ki az egész, mint valami förtelmes kórházi cucc.
2023. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!